Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Mit kezd magával egy légiutas-...

Mit kezd magával egy légiutas-kísérő idősebb korában?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik ez a szakma, de azzal kapcsolatban aggályaim vannak, hogy miután már eljár a fejem felett az idő, ezzel a képesítéssel hova tudnék elhelyezkedni??? Esetleg a légitársaság földi tevékenységek ellátásával bíz meg, vagy mi?
2011. márc. 17. 14:31
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

"Mit kezd magával egy légiutas-kísérő idősebb korában?"


Ha már nagyon megöregszik és meg is hal, lehet belőle légiutas-kísértet.

2011. márc. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Engem is érdekel ez a kérdés.


Szerintem családot alapítasz, és megtanulsz vmit., amivel akkor fogsz majd foglalkozni, vagy vmi. vállalkozásba fogsz. Én tuti így tennék. Nem tudom, hogy a földi irányítőközpontba bevennének-e. :D Oda más papír kell, de sztem előnnyel indulnál. Ki tudja... :)


Mellesleg most kezdek el kimondottan légiutaskísérői szakmai angolt tanulni. Hallottál már a Hammersmith Ltd-ről? Érdekelne a véleményed. Te hol tanulod a szakmát, vagy hol szeretnéd? Más is válaszolhat ebben a kérdésben!!! :) Köszi

2011. márc. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
akkor egy öreg légiutas kísérő leszel. Csak a filmekben vannak ilyen fiatal csajok abban a szakmában, egyébként ugyan úgy van öreg is mint fiatal.
2011. márc. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nyelvet tanít, fordít, tolmácsol, idegenvezet(földön)
2011. márc. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
én letennék előtte egy szakmát és ha kiöregszem, akkor a szakmám az még mindig ott van amiből jön a pénz, és család,gyerekek
2011. márc. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!