Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Munkaugyi altal szervezett...

Munkaugyi altal szervezett tanfolyam elotti teszten milyen kerdesek lehetnek?

Figyelt kérdés

Munkaugyi hivatalon keresztul megyek eladoi tanfolyamra. Elotte kell egy tesztet irnom, de nem mondtak rola semmit. Ha volt mar valaki ilyen jellegu tesztirason megosztana velem, hogy milyen kerdesek voltak, hogy legalabb egy kicsit tudjak keszulni, mert nagyon izgulok?

Koszonom!


2011. márc. 31. 14:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ne izgulj én is voltam már munkaügy által bérügyintéző tanfolyamon és mindegy milyen szakra mész ki kell töltened egy általános tesztet, iQ teszt jellegű ,de nagyon egyszerű,meg pl le kellett írni miért szeretném ezt a szakot stb
2011. márc. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ha voltál már a teszten, akkor bocsi a késői válaszért. De egyébként én 2 hete voltam és olyanok voltak, hogy egy mondat elemzése nyelvtanilag, j-ly.. ilyenek és ehhez hasonlók. De szerintem ez mindig változó.

Nekem is lenne egy kérdésem. Ha voltál már tesztet írni, megkaptad már az értesítőt az eredményről? mert én 2 hete várok.

2011. ápr. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ma lesz a teszt meg csak.
2011. ápr. 5. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!