Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » A mérlegképes könyvelő képzés...

A mérlegképes könyvelő képzés felső vagy középfokú?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 14. 20:41
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Úgy mondják, hogy szakirányban felsőfokú. Egyébként diplomát természetesen nem ad.
2009. ápr. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
82%
A mérlegképes könyvelő felsőfokú szakképesítés, és nem végzettség, nem főiskolai végzettség.
2009. ápr. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én most végeztem OKJ-n, és még elég volt hozzá a szakirányú érettségi, és a két éves könyvelői gyakorlat.


Úgy tudom, hogy mostantól kell már hozzá a szakirányú felsőfokú végzettség.

2009. ápr. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Hát utolsó, ezt nem tudom, de annyira bírom, mindenki keveri össze-vissza a szakképzést az iskolai végzettséggel. Nagyon nem ugyanaz a kettő, az pedig más kérdés h X szakképzésnek milyen előfeltételei vannak esetleg.
2009. ápr. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Van egy munkalehetőségem, ahol a felsőfokkú szakképzettség figyelembe vételével ún. bérpótlékot kapnék. Számolgatom, hogy ha mindent összevetek, akkor mennyit keresnék. (még nem végeztem a mérlegképessel, csak kb. 5 hónap múlva)

Ehhez lenne szükségem arra, hogy megtudjam közép vagy felsőfokúnak számít.

2009. ápr. 15. 11:43
 6/8 anonim válasza:
Elég sok információt lehet találni mérlegképes könyvelő tanfolyam témában a következő weboldalon: [link]
2011. szept. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nagyon NEM mindegy, hogy minek minősül, mert a közigazgatásban a besorolásnál az anyagi oldalán sokat lehet bukni, ha nem jól van meghatározva!!!
2015. aug. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

[link]


Itt találhatjátok, melyik OKJ-s sorszám mit jelent.

Mivel 55-tel szokott kezdődni ezért felsőfokú szakképesítés.

2016. febr. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!