Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Egyetemi elektronikus ábrázolá...

Egyetemi elektronikus ábrázolás szakra milyen előkészítő, felkészítő képzést ajánlotok? Webdesigner szeretnék lenni.

Figyelt kérdés
Nincs gyakorlatom ezen a téren, viszont van tehetségem a rajzoláshoz, tervezéshez, kreatív is vagyok, és szeretnék minél jobban felkészülni az alkalmassági vizsgára. Mit javasoltok, mit és hol lenne érdemes tanulnom?
2011. ápr. 27. 09:40
 1/1 anonim válasza:

[link]

Ez elég jó suli! Én ugyan nem idejártam, de már megbántam hogy nem ide jelentkeztem. Jó a társaság, a hangulat, a tanárok jófejek...(egyik ismerősöm idejár, dekoratőr szakra.) ez ugyan nem webdesigner, de az alkalmazott grafika szak elvégzése nagyban megnöveli egy felsőoktatású webdesigner szakra való bekerülésedet, persze ez attól is függ hogy melyik egyetemre/fősulira szeretnél jelentkezni!

2011. máj. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!