Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Üdv! Van valakinek tapasztalat...

Wéber Ádám kérdése:

Üdv! Van valakinek tapasztalata az IFF iskolával kapcsolatban, konkrétan szoftverüzemeltető és webtervező szak érdekelne, hogy megéri e a 300e-ret? :S

Figyelt kérdés
2011. máj. 1. 20:38
 1/3 anonim válasza:
Helló! Ez nem a 2f iskola akar lenni? Ha az akkor én is elvégeztem de nem mondhatnám hogy nagyon el tudtam volna vele helyezkedni utólag azt mondom ne végezd el mert csak pénzbehajtás megmutatnak egy két alap dolgot elvégzed azt a két évet aztán jön a következő szint + 300-ért
2011. máj. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem a 2FF suli, de azért köszi a választ!!
2011. máj. 2. 21:55
 3/3 anonim válasza:

Én dolgoztam is náluk (2F) tanárként. A képzés minősége nem rossz, de tényleg lenyúlás folyik és nem engedik, hogy megállj az első után.

Máshol ugyanezt megkapod akár a 10-edéért is, vagy ha fiatal vagy, akkor akár ingyen is.

Elhelyezkedéshez pedig mindenképpen kevés ez a szak.

2011. máj. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!