Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Ha van egy 2008-ban szerzett...

Ha van egy 2008-ban szerzett Számítástechnikai Szoftverüzemeltető OKJ-s képzésem, akkor utánna részt vehetek a munkanélküli központ áltat szervezett 7 modulos ECDL tanfolyamon?

Figyelt kérdés
2011. márc. 6. 12:22
 1/2 anonim válasza:

Szerintem mindenképpen, hiszen a tanfolyam időtartamának kétszerese az az idő, aminek el kell telnie ahhoz, hogy újabb képzésben vehess részt. Ez nálad adott. De az egymásra épülő tanfolyamoknál még ez sem feltétel.


Én így tudom. A legegyszerűbb viszont rákérdezni a Munkaügyi Központban. Személyesen, vagy telefonon is biztosan szívesen válaszolnak neked.:)

2011. márc. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Bementem és megtudtam, hogy a tanfolyam helye nem is az én megyémben lesz, hanem a szomszéd megyében, tőlem 60 km-re. (Hogy lehet így megszervezni egy tanfolyamot??)

Még csak annyi, hogy a szoftverüzemeltetőt az iskolában szereztem, nem a munkanélküli által.

Valahol azt olvastam, hogy a szoftverüzemeltetőben benne van ECDL tanagyaga, ezért kérdeztem, hogy mehetek-e ECDL-re még.

2011. márc. 8. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!