Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Szeretnék hegedülni tanulni...

Szeretnék hegedülni tanulni de már elmúltam 16, szerintetek ilyen idősen is ellehet kezdeni?

Figyelt kérdés
Eddig nem tanultam zenét (max suliban de az nem nevezhető zenetudásnak:)) de már egy éve kacérkodok a gondolattal de félek hogy ha még fel is vennének kisgyerekekkel kéne együtt tanulnom de viszont az is rossz lenne ha nem egy csoportban tanulnék hanem egyedül egy magántanárral? Ha leetséges tudnátok Budapesten (főleg délpesten) olyan helyet ahol hegedülni tanulhatok és esetleg még velem egykorúakkal kezdhetek el tanulni?
2011. máj. 2. 21:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Paganini már nem leszel, de a magad örömére bármikor tanulhatsz.
2011. máj. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én 16 évesen kezdtem el zongorázni, akkor az a megoldás volt a legkézenkekvőbb, hogy magántanárhoz járjak, jártam három évig, hát nem lettem egy Beethowen, de a saját szórakoztatásomra tök jól elzenélgetek:)
2011. máj. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát én se akarok nagy zeneművész lenni csak mitudom én olyan jó lenne karácsonykor előadni a csendes éjt meg ilyenek:)
2011. máj. 2. 22:12
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha napi 5-6órákat gyakorolsz művész is lehetsz, szerintem sose késő elkezdeni tanulni. Csak megfelelő időt kell szánni rá.
2011. máj. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Így van. Ez egy teljesen hülye elképzelés, hogy ha nem hegedűvel / focilabdával / balettcipővel a kezedben születsz, nem lehetsz eredményes. Sajnos most nem emlékszem a színész nevére, de van egy Oscar díjas színész, aki 73 éves korában kezdett színészkedni. Szóval nyugodtan kezdj neki.
2011. máj. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Én meg olyan bácsiról láttam képet, aki 80 éves korában kezdett balettezni :D
2011. máj. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
80 éves bácsi balettezek, na azt megnézném am köszönöm a válaszaitokat és hogy így bátorítotok, szerintem belevágok!
2011. máj. 12. 22:04
 8/11 anonim ***** válasza:
Lajtha László Zeneiskola (XX. ker)...Lehet, hogy kicsikkel leszel együtt, de mindenképp érdemes! A hegedű nagyon jó hangszer ám!
2011. júl. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A XX.ker pont jó lenne ott lakom:D
2011. júl. 6. 23:25
 10/11 A kérdező kommentje:
Ja és boccs az elírásokért
2011. júl. 6. 23:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!