Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 1993. 09. 01. én születtem...

1993. 09. 01. én születtem idei tanévbe még köteles lettem volna tanulni sajnos 1 nap miatt. Milyen következménye lehet annak hogy 18 év elmúltam de tankötelezettségemnek nem teszek eleget ott hagytam az iskolát. Milyen következményei lehet?

Figyelt kérdés
2011. szept. 14. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Legalább estire iratkozz át...
2011. szept. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom,hogy 1nap miatt koteles vagy e tanulni meg 1 evet,vagy mar csak azt a napot, szerintem csak addig a napig vagy koteles tanulni,amig be nem toltod. Hisz ha valaki otthagyja az iskolat, ugy hogy meg tankoteles, a szuleit vonjak felelossegre. A gyerek nevelointeztbe kerul, a szuloket lecsukjak. De te mar nagykoru vagy.
2011. szept. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 ausonia ***** válasza:
szerintem sem kell már tanulnod, de egy érettséginek azért lehet hasznát vennéd.egy pár plusz magyarórának a kérdés megfogalmazása alapján legalább is egész biztosan.
2011. szept. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
13:41: nem így van, annak a tanévnek a végéig tanköteles, amikor a 18-at betölti.
2011. szept. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Engem most csaptak ki 18 évesen. Átmentem felnőttoktatásra..valami majd csak lesz.
2012. nov. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!