Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Van olyan autósiskola hogy...

Van olyan autósiskola hogy van egy adott összeg s abban minden fizetni való benne van és annyit vezetek amennyit szeretnék? Ill ameddig át nem megyek a vizsgákon.

Figyelt kérdés

Van egy ilyen suli valahol vidéken s nem tudom melyik volt az. Pesten is volt egy ilyen a Citrom autósiskola a mammutban,de nem tudom mi van velük. Náluk annak idején 100ezret kellett befizetni...

Köszönöm a válaszokat előre is:)


2011. máj. 18. 19:49
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ilyen biztosan nincs. Vidéki kisvárosban élek 5-6 autósiskolával. Itt pont az az üzlet, hogy minél többször meghúzzák az embereket a vizsgán, hogy még több pénzt kicsalhassanak belőlük. Meg kell dolgozni a jogsiért, és annyira mondvacsinált dolgok miatt buktatják az embereket, hogy nem én vagyok az első, akinek feltűnt, hogy itt valami nincs rendben. Így ugrik mindenki jogosítványának az ára 120-ról gyakran 160-ra is. Az oktatóknak meg nyilván nem mindegy, hogy 20-30 ezerrel több vagy kevesebb.
2011. máj. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!