Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Mit tudtok a rajzol6 4 napos...

Mit tudtok a rajzol6 4 napos tanfolyamán? Mik a tapasztalatok? Megéri kifizetni 33ezret?

Figyelt kérdés
2011. jún. 4. 22:35
 1/5 bíborpille válasza:

Én jobb agyféltekés rajztanfolyamról hallottam Szegeden (szerintem ez ugyanaz) és láttam is ahogyan az 1. napon és a 4.-en rajzoltak bámulatos az eredmény.

Ezen az oldalon van egy video, megnézheted:

[link]

2011. jún. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

a jobb agyféltekés rajzolás csak parasztvakítás.


a videóban látható rajzok művészi szemmel nullát sem érnek. a fénykép alapján történő rajzolás 13 éves korig oké, onnantól már ajánlott igazi modellt/beállítást rajzolni, mert nem mindegy, hogy te választod-e ki a kompozíciót vagy egy kész beállítást másolsz le (hangsúlyozom, ez csak ócska másolás), és ha ránézel a videóban a rajzokra, hiába szépen árnyékoltak, semmi térbeliségük nincs.


ha tényleg érdekel a rajzolás, 33ezerből beiratkozhatnál egy komolyabb rajziskolába. pl ajánlom a Budai rajziskolát, nagyon magas színvonalú és ott 33ezerből nem csak 4 napig rajzolhatsz...

2011. jún. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
pontosan.. ha 4 nap alatt meg lehetne tanulni rajzolni, akkor nem lennének ma rajzművészettel foglalkozó egyetemek....
2011. jún. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget. én igazából konkrétan rajzolni nem szeretnék megtanulni, csak szeretném a dolgokat másképp látni, mert műkörmöket csinálok, és nem mindegy hogy ha kérnek egy rózsát, akkor hogy állok neki. úgy értem, ha látok egy képet, és most lerajzolnám, az katasztrófa lenne, de talán ha elvégezném ezt a tanfolyamot, akkor lenne pár dolog, amit másképp látnék, ezáltal a rózsa is jól kivehető lehetne a köröm felületén? :)
2011. jún. 22. 20:38
 5/5 anonim válasza:
Hat figyelj.... Az en sulis rajztanarom is tanit iet... Rajzbol szerettem volna erettsegizni. Elmentem egyszer hozza kulonorara.... Az elso leckekben fejjel lefele tartottuk a mintat.. Ugy kellett megprobalnunk pontosan lemasolni a "jobb agyfeltekenkkel"...mivannn?? o_O Hat... Mint a hulyere... Ugy neztem ra... Egyebkent ha jobbb kezes vagy, akoor te alapbol a bal agyfeltekedet hasznalod.... Nem lehet azt olyan konnyen atallitani... Amugy ott is hagytam a kulonorat... Sztem nagy hulyeseg volt...:D vmien alap ismeretet szerezhetsz vele.... De nemtudom.... Ha van ra penzed.... Akkor menj.. De amugy szerintem hulyeseg... ;-)
2011. júl. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!