Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Webprogramozóként nyári...

Webprogramozóként nyári gyakorlat, hol lenne lehetőségem lepapíroztatni?

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám, hogy van kötelező nyári gyakorlatunk (sajnos a vizsga követelménye is) mely 360 órás, irreálisan sok, ráadásul a csoportunkból szinte senki sem talált gyakorlati helyet (összvissz 3 ember, ismerősök által). Igazából le is tettem a dologról, mert amúgy is mindenhonnan azt hallom vissza, hogy csak fénymásoltattak velük, meg kv-t hordtak egész nyáron, és még pénzt sem kaptak érte, magyarul a legtöbben nem tanultak semmi újat, és semmi hasznuk nem volt a dologból. A másik nem mellékes dolog, „kedves” tanárunk jóvoltából iszonyat lassan haladtunk egész évben, olyan kevés a tudásunk hogy esélytelen lenne, hogy valahova felvegyenek. Ezen okoknál fogva döntöttem úgy, hogy lepapíroztatnám valakivel, esetleg ha nagyon úgy alakul ajánlhatna valaki rendes gyakorlati helyet ahol meglehet beszélni azt hogy ne kelljen a nyár ¾-ét benntölteni. A nyarat szeretném arra áldozni, hogy tanuljak is valamit (itthon önszorgalomból, és könyvekből) és nem arra, hogy üljek benn semmittéve egy irodában egész nap. A suli elvileg segítene gyakorlati helyet találni (elvileg, mert szarnak bele amúgy) de ha találnak is, akkor is csak debrecenieket (végigkérdeztem mindet jómagam is, szóval lefutott kör) akkor még nekem kellene fizetni havonta a bérletet a bejárás miatt, amit nem szívesen engednék meg magamnak. Szóval összességében ez van, várom az ötleteket, segítségeket, nem-e tudná elintézni nekem valaki a gyakorlati papírjaim, és a munkanaplóm aláíratását, lepecsételését. Természetesen, ha valaki tényleg eltudná intézni, nem lennék hálátlan, megállapodunk egy összegben ha kell, így a korrekt úgy gondolom!
2011. jún. 19. 09:21
 1/3 anonim válasza:
MErre laksz? Bp vagy másfelé? Milyen cégnél kéne letöltened a gyakorlatot? csak fejlesztők? vagy esetleg számitógépes bolt, amire rá lehet fogni, hogy csináltál nekik egy webshopot akár vagy valami??
2011. jún. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Elvileg olyan cég vagy bolt is jó amire rálehet fogni hogy teszem azt csináltam nekik egy webshopot, vagy weboldalt. A lényeg hogy le legyen igazolva hogy letöltöttem a 360 órás gyakorlatot, plusz a munkanapló.
2011. jún. 27. 15:29
 3/3 A kérdező kommentje:
Debreceni vagyok!
2011. jún. 27. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!