Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Ha kutyákkal szeretnék foglalk...

Ha kutyákkal szeretnék foglalkozni, akkor milyen tanfolyamot keressek?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a kutyákat és szeretnék pl. kutyakiképző lenni, vagy olyan, aki a viselkedészavarokkal foglalkozik vagy egyáltalán valamilyen formában a kutyákkal dolgozik. Milyen lehetőségek vannak erre? A kutyakozmetikát találtam eddig, de nem feltétlenül ilyesmire gondoltam. Megköszönném a segítségeket!:)
2011. júl. 6. 11:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Keress egy kutyasulit. Említsd meg, hogy segítenél, tapasztalatot gyűjtenél. Válassz irányt, hogy milyen iránya érdekel a kiképzésnek.

Mielőtt beleugranál, tapasztalj (minél többet!!!), mert az édeskevés, hogy szereted a kutyákat, ezt hidd el.

Normál esetben sem egyszerű gazdikat oktatni, pláne kutyával együtt, nem hogy viselkedészavarokat segíteni korrigálni.

2011. júl. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja! Még valami: néhány év el fog telni, mire kutyakiképzőnek mondhatod magad, mert ezt nem néhány hónap megtanulni!
2011. júl. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Van OKJ-s képzés.

De az elvégzése még messze nem jelenti azt, hogy gyakorlatban valóban kiképző leszel. Sok év, tapasztalat kell hozzá. És egy kiképző mindig tanul,mert a kutyák nem egyformák.

2011. júl. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor még jól meggondolom a dolgot és előbb tapasztalatokat szerzek.:) Köszönöm még egyszer!
2011. júl. 6. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!