Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » A mérnökasszisztens képzések...

A mérnökasszisztens képzések mire jók?

Figyelt kérdés
Úgy értem technikusinál alig több diplománál pedig jóval kevesebb... Középvezetők lesznek vagy ilyesmi?
2011. júl. 12. 17:29
 1/6 anonim ***** válasza:
profin tudod majd főzni a kávét a mérnököknek.
2011. júl. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szellemes.... egyébként meg inkább kávét főzök, mint szalag mellett dolgozok...(térjünk vissza a kérdéshez inkább)
2011. júl. 12. 18:43
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha mérnök alapképzésbe nem vesznek fel, mert nincs elég pontod, akkor utolsó helynek meg lehet jelölni. Ha elvégzed, akkor következő felvételinél pluszpont jár, ráadásul tudod az ott elvégzett tantárgyaidat akkreditáltatni, ha ugyanabban az intézményben csináltad.


Másra nem nagyon jó, csak elvesz 4 évet az államilag támogatott félévekből, de még mindig jobb, mintha nem vennének fel sehova, mert első három helyre Corvinusokat meg BME-ket jelölt be az illető.

2011. júl. 13. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor azt mondod, inkább menjek helyette CAD CAM informatikusnak vagy gépésztechnikusnak?
2011. júl. 13. 16:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Én itt gyakorin olvastam, hogy technikusival jól járhat az illető, de műszaki képzésekhez nem nagyonértek. CAD-CAM informatikusnak szerintem nem nagyon van jövője, mert a mérnökök is tanulnak CAD-et.
2011. júl. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez igaz, de ennyi erővel gépészetet is tanulnak...:S
2011. júl. 14. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!