Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Hogyan zajlik a szóbeli nyelv...

Hogyan zajlik a szóbeli nyelv vizsga a Pannonnál?

Figyelt kérdés
Most fogok menni először nyelv vizsgázni középfokon és a szóbeli nyelv vizsgáról szeretnék érdeklődni.Van felkészülési idő a feladatok előtt?
2011. júl. 26. 13:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Én Fehérvárom nyelv vizsgáztam a Pannonnál. Behívtak a terembe, leültem egy padhoz, és húztam egy papírt. Amíg az elöttem lévő gyerek vizsgázott, addig nekem volt időm kidolgozni a feladatokat. Az első feladatnál csak beszélgettünk, kérdeztek a családomról, iskolámról, terveimről. A második feladatnál egy képről kellett beszélnem, harmadiknál szituáció. Negyedik feladatnál egy szöveg volt, amit el kellett olvasni, és abból kérdezgettek. Nagyon kedvesek a vizsgáztatók, ha megakadtam, mindig segítettek, egész idő alatt mosolyogtak. :) Sok szerencsét a vizsgához!
2011. júl. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm:), és az írásbelinél azok a feladat típusok voltak amiket a tájékoztatóban leírtak?
2011. júl. 26. 14:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Írásbelin úgy emlékszem először volt egy szöveg, amiből hiányoztak a szavak, meg egy másik, amiből hiányoztak a mondatok. Lehet, hogy volt még valami, de erre nem emlékszem teljesen. Aztán írni kellett egy levelet, és egy fogalmazást, nekem pl.: levél baráti levél volt, fogalmazás meg, hogy mi lett az új évi fogadalmam, és miért. Valamint volt még két feladat, egy magyar szöveget kellett átírni angolul, de úgy, hogy bizonyos szavaknak muszáj volt benne lenni. És ugyanez angolról magyarra. :)
2011. júl. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Még annyi kérdésem lenne , hogy a szóbelin annál a szövegnél amit majd magyarul kell össze foglalni csak a felkészülési idő alatt lehet elolvasni vagy majd a vizsga közben is el lehet még egyszer?
2011. júl. 28. 12:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Közben is lehet, persze :)
2011. júl. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!