Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Tényleg most nincs Vendéglátó-...

Tényleg most nincs Vendéglátó-üzlet vezető tanfolyam egyáltalán az országban?

Figyelt kérdés
Egy barátnőmmel el akarjuk végezni, de egy tanfolyamos oldalon mikor megérdeklődte mikor indul, ott közölték hogy már étkezdés néven fut ez a tanfolyam, de lehet hogy teljesen meg is szüntetik.Mi egy későbbi vállalkozás reményében szeretnénk elvégezni, de ha nincs ilyen tanfolyam hogyan?Valaki meg azt mondta ha lesz is ilyen akkor előbb el kell végezni a vendéglátó eladó tanfolyamot(pultos), és arra épülhet majd ez...De hát az úgy rengeteg pénz lenn, hisz egy helyett csak 2 tanfolyam kéne...Igaz ez?Valaki tud segíteni, hogy ha nincs ilyen tanfolyam, akkor hogy lehet megszerezni ezt a képesítést?
2011. okt. 3. 09:08
 1/4 anonim válasza:
Már hogyne lenne! A mostani neve: Vendéglős Nemrég végeztem el és nem csak üzletvezető lehetsz hanem még sok más is vele. Azonban el kell mondjam, hogy csak akkor van értelme elvégezni, ha saját üzletet akarsz nyitni, illetve vállalkozást vezetni, ugyanis senki sem üzletvezetőként kezd, ezért az elhelyezkedés vele szinte esélytelen, de 2. szakmának kiváló, ha a későbbiekben önálló üzletet akarsz nyitni.
2011. okt. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem hogy hol végezted, mikor és mennyiből jöttél ki?Milyen hosszú volt maga a tanfolyam?És hogy érzed, tényleg segített, hogy esetlegesen egy saját kis vállalkozást elvezessél a vendéglátásban?
2011. okt. 3. 15:43
 3/4 anonim válasza:
A Gundel Károly SZKI-ba végeztem most 2011.06.18-án. A képzés nekem egy éves volt, mert előtte jártam már 4 évig vendéglátós suliba és így meg volt az előképzettségem. Mindenki másnak, aki nem vendéglátós suliból jött, annak két éves a képzés. Az árról nem tudok sokat mondani, nekem ingyen volt, mert ez volt az első okj-m és az ingyenes. Egyébként meg valóban segít egy leendő vállalkozás vezetésében, mert itt az üzletvezetéstől kezdve, a szakács, cukrász, felszolgáló és egyéb ismereteket is magában foglalja, tehát szinte mindent aminek a vendéglátáshoz köze van.
2011. okt. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, ezek szerint te szakközép után jöttél ide, sajnos nekem munka meg a gyerek mellett valami gyorstalpaló kéne, ami max egy év és ugye nem minden nap van:)
2011. okt. 3. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!