Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Nincs valamilyen internetes...

Nincs valamilyen internetes oldal, ahol asztalos munkákat lehet tanulni?

Figyelt kérdés
OKJ-s képzésen gondolkoztam, de az sok pénz, és én még gimnazista vagyok, így még várnom kéne jó pár évet, mire elmehetnék. Tehát kéne valamilyen internetes oldal, ahol mondjuk videón mutatják, ahogyan készítik a bútorokat. Valamilyen szinten konyítok hozzá, már csináltam kisebb polcokat, dobozokat, de szeretnék komolyabban foglalkozni a dologgal.
2011. szept. 3. 19:51
 1/4 Tomking1114 válasza:
47%
De van a [link]
2011. szept. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Tomking1114 válasza:
47%
Várd ki amíg vége lesz a videónak.
2011. szept. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A mindenit, hogy te mekkora Móka Miki vagy édesapám! Jaj valaki vegye már észre, hogy fel akar kerülni valami vicces oldalra a humorherold válaszával.
2011. szept. 29. 18:30
 4/4 Texas Tex válasza:
Interneten asztalos szakmát?? Jó vicc...akik rendesen tanulták és esetleg dolgoztak is benne azoknak is nagy része kontár...
2012. jan. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!