Mire jó az ECDL vizsga?

Figyelt kérdés
5-ös lett infó érettségim így lehet kérni ECDL bizonyítványt tanfolyam és vizsgák nélkül. De van ennek értelme? Mert úgyis továbbtanulok és nem tudom mennyit számít az ECDL.
2011. szept. 5. 14:32
 1/9 anonim válasza:
100%
ártani nem árt ha megvan....
2011. szept. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

ártani nem árt de nem sok értelme van...

mármint tesóm megcsinálta anno 14-15 évesen /21 éves/ és nem használta fel semmire se

csak többletpontot ad.. am. semmi

2011. szept. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Amit adnak, fogadd el... Sosem lehet tudni, mikor jön jól.
2011. szept. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérjél hát, főleg, ha nem kell érte csinálni semmit. Amúgy a világon semmi értelme nincs, de ha így adják, fogadd el. Nekem 75%-os lett, így nem adnak.
2011. szept. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
sztem kérjed, mert CV-be majd beleírod és ott jól mutat. Amúgy van olyan munkahely ahol direkt kérik az ECDL-t, sosem tudhatod
2011. szept. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát azért nem teljesen ingyen mert 5500 Ft a regisztrációs díj de annyit megér végül is. Köszönöm a válaszokat.
2011. szept. 6. 14:05
 7/9 anonim válasza:
100%

Hát igenis kérik az ECDL-t mert vannak olyan munkahelyek ahova menni akarsz de ha nincsen ECDL jogosítványod akkor nem dolgozhatsz ott.

Volt már rá ilyen példa az egyik ismerősömnél, és gürcölhetett, h megcsinálja az ECDL-t drágán.

2011. szept. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

Ez attól függ hol akarsz tovább tanulni, mert ha pl. egy infos diplomára készülsz, akkor nyilván az álláskeresésnél nem fogják kérni tőled az ECDL vizsgát.

De ha valami olyan pályára készülsz aminek nem sok köze van az infohoz, akkor kérik.

Szerintem csináltasd meg, annyit igazán megér. Ha másra nem, arra jó lesz, hogy az önéletrajzodba bele tudd írni, hogy neked ilyen is van. :)

2011. szept. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
91%
Ha informatikai pályára készülsz, és ebben az irányban tanulsz tovább, akkor a szakirányú diplomád úgy is többet fog érni. Ha pl.: bölcsész diplomád lesz v. közgazdász, esetleg irodai munka néz ki, akkor nem árt, ha van szerintem.
2012. febr. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!