Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Csak okj bizonyítvánnyal...

Csak okj bizonyítvánnyal szakmailag el lehet helyezkedni?

Figyelt kérdés
Jelengleg 11-es gimnazista vagyok. Viszont eltaláltam, hogy majd 12 után, nem főiskolára szeretnék menni, hanem okj-ra és szeretnék majd szerezni webprogramozói okj bizonyítványt. Eddig mind szép és jó, tudom, hogy érettségi bizonyítvány megléte a feltétel. Viszont nem tudom, hogy csak egy okj-s bizonyítvánnyal el lehet e helyezkedni szakmailag, tudok e utána egy rendes munkát keresni, webprogramozóként, úgy, hogy nem megyek főiskolára illetve egyetemre. Lécci segítsetek, aki volt már ilyen helyzetben és tudja, hogy mivel jár az egész. Köszönöm.
2011. szept. 7. 15:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Én érettségi után marketinget tanultam okj-n. Elég hamar kaptam vele munkát, mivel ez nem diploma, nem kell annyit fizetniük, de mégiscsak van valami szakképzettséged. Mondjuk webprogramozásnál nem tudom, hogy működik, de nekem ez a tapasztalatom.

Most épp munkát keresek (váltani akarok), és azt figyeltem meg, hogy a diplománál sokkal többre tartják a tapasztalatot. Nekem így nagy előnyöm, hogy 23 évesen van már 3 év munkatapasztalatom.

2011. okt. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!