Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A magánnyomozói Okj-s bizonyít...

A magánnyomozói Okj-s bizonyítvánnyal el lehet helyezkedni a rendőrségen?

Figyelt kérdés
2010. febr. 21. 09:53
 1/5 anonim ***** válasza:
18%
Takarítónak azzal is felvesznek bárhova.
2010. febr. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha arra gondolsz,hogy tudsz-e pl.nyomozói munkát folytatni a rendőrségen,akkor én úgy tudom hogy nem sajnos...
2010. febr. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első hozzászóló:

Nagyon kedves vagy, nem azért ír ide bárki, hogy cinikus válaszokat kapjon hanem azért hogy ha bár naiv is a kérdés, azt valaki megválaszolja és segítsen a döntésben.

Második:

köszönöm!

2010. febr. 22. 08:06
 4/5 anonim válasza:
nem is hallottam még erről,bár ha arra a 2éves átképzőre gondolsz,akkor el.de ahhoz már eleve a rendőrségen kell dolgoznod és lenni kell egy diplomádnak,majd a szerv elküld téged erre az átképzőre,amit ha elvégzel,akkor úgyanúgy tiszt leszel,de ezt mintha meg akarnák szüntetni,amúgy szerintem jogosan...
2010. febr. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A rendőrségre mindig van felvétel, mert kb. 2500 fő hiányzik a rendszerből. Magas nyomozói beosztásra azonban ne számíts magánnyomozói bizonyítvánnyal. Előtte végig kell járni az állami rendőrségnél szokásos ranglétrát és el kell végezni azokat az iskolákat, amelyeket majd kérni fognak ezért.
2010. márc. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!