Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Pannon vagy BME nyelvvizsga?

Nyelvvizsgás kérdése:

Pannon vagy BME nyelvvizsga?

Figyelt kérdés
Sziasztok!A kérdésem arról szól,hogy ti melyik nyelvvizsga típust ajánljátok nekem,és miért.Tavasszal akarok angol középfokút tenni,de nem vagyok biztos benne,hogy melyik típus a kedvezőbb a fiatal diákoknak.Lécci írjátok meg a véleményeiteket,esetleg a tapasztalaitokat,érveiteket! Köszönöm előre is a válaszokat! :)
2011. szept. 9. 22:34
 1/4 anonim ***** válasza:
A Pannon jóval egyszerűbb, éppen ezért a BME nyelvvizsgája nívósabb. :)
2011. szept. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A kérdés az, hogy mire kell a nyelvvizsga?!

Elárulom neked, hogy állásinterjúknál a kutyát sem érdekli a nyelvvizsgád. Úgy is le fogják mérni a tudásodat és egy középfokúval kitörölheted. Szóval mire is jó? Arra, hogy a továbbtanulásnál többletpontot kapj érte illetve a diplomádat kézbe kapd...

2011. szept. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jaj, elfelejtettem a kérdésre is válaszolt adni. Szóval érdemes olyan nyelvvizsgára menni, ha mindenáron szeretnél ami tutira sikerül. Az önbizalmat fog adni és el is fogadják, mint papírt. Aztán majd trenírozod magad tovább és tovább...
2011. szept. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hú,egy este alatt 3 válasz is :) Na akkor: gimnáziumi diák vagyok,0. angol nyelvi előkészítőre járok,és szeretném ezt az 1 évet csak az angol nyelvvel tölteni.Úgy értem,hogy most,ebben az évben szeretném megcsinálni a középfokú nyelvvizsgát. Ki akarom használni ezt az évet,különben miért jöttem volna erre az évfolyamra?! Heti 15 angol óra teljesen ingyen megbecsülendő,miközben angol külön tanárnál 1000Ft/óra. (Hozzá teszem,életemben nem voltam még külön tanárnál pénzért semmilyen tantárgyból.) Mindenféleképpen középfokút akarok,alapfokra nem dobok ki pénzt...Azért kérem ki a véleményeteket,mert csak 1x akarom megcsinálni,és lehetőleg a legjobb helyen...Felsőfokút pár év múlva akarok,ha látom hogy a középfokú sikeresen és "egészségesen" megvan nekem. :|| Teljes kétségbeesés :S Egyébként köszönöm a válaszaitokat! :)
2011. szept. 13. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!