Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Egy év intenzív tanulás alatt...

Egy év intenzív tanulás alatt középfokú angol nyelvvizsga?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Anyukám beíratott egy angol nyelvtanfolyamra 1éves képzés ,heti 2órával..Már 6éve tanulok angol ,de mondjuk úgy, nem az erősségem...szerintetek intenzív ,rendes tanulással meglehet a középfokú nyelvvizsgám belőle?


2011. aug. 4. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha most alapszinten tudsz és heti 2 órára fogsz járni akkor nem fogsz megtanulni olyan szinten, hogy 1 év alatt nyelvvizsgára menj.


Az összes gyerek az osztályomban aki középszintű nyelvvizsgára ment idén járt hetente 2-3x különtanárhoz, de úgy, hogy nekik heti 5 angolórájuk volt gimiben, és általánosban is tanulták.

2011. aug. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindent lehet,csak nagyon kell küzdeni,akarni:)
2011. aug. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tévedés ne essék:D Általánosban én is tanultam 5évig [heti 4órával] , most gimiben leszek 2.os és itt heti 5órában tanultam...szóval nem vagyok benne elveszett ,csak nem érzem annyira biztosnak a tudásom:D
2011. aug. 4. 15:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Én németből készültem fel középfokra kb. 1 év alatt. A nyelviskolában szintekre volt beosztva a tananyag, egy szint heti 2x4 órával kb. 1-1,5 hónapig tartott, és a középfokúig 10-12 szint után jutottunk el. Egy alap tudás (szintén közép és általános suliból) már megvolt, így a 3-4 és 5-6 szintet intenzív (heti 5x4 óra) tanfolyamon nyomtuk le nyáron. Ez után szeptembertől május végéig tartott ezzel a heti 2x4 órával a tanfolyam, akkor vizsgáztam. Tudom, hogy az angol más, meg nehéz két különböző nyelvet így összehasonlítani, de összehasonlítási alapnak jó.
2011. aug. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bocs, szóval: ...3. és 4. szintet illetve az 5. és 6. szintet két-két hét alatt...


Lehet, hogy fent félreérthető volt.

2011. aug. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!