Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Az AWD Magyarország Kft által...

Az AWD Magyarország Kft által felkínált álláslehetőséggel összekötött tanfolyammal kapcsolatosan van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés

Kaptam lehetőséget, beszéltem a palival, pénzügyi tanácsadói tanfolyammal kecsegtetett, de nem tudom, hogy bevállaljam-e!

Van valakinek tapasztalata ez-ügyben?

Veszprémben beszéltem vele egy kibérelt irodában, elég megnyerő volt!

Kérlek írjatok!


2011. szept. 15. 22:24
 1/1 anonim válasza:

Ha szeretnéd magad az ismerőseiddel meg az ő ismerőseikkel megutáltatni, akkor hajrá.

A pénzügyi tanácsadó általában az emberekre próbál rátukmálni mindenféle biztosításokat és befektetéseket, hogy aztán jutalékot kapjon érte a pénzintézetektől. Plusz minden ügyféltől be kell gyűjteni 10 nevet, akiknél ismét bepróbálkozhat. Ha van gyomrod hozzá, és jól lyukat tudsz beszélni az emberek hasába, csináld.

Nem veled akarok gonoszkodni, csak már van rossz tapasztalatom nem ezzel a céggel, de mind ugyanolyan (tényleg.)

2011. szept. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!