Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Mennyi idő, amíg a rendőrségtő...

Mennyi idő, amíg a rendőrségtől megkapom a vagyonőri igazolványt?

Figyelt kérdés
December 7-én jár le a vagyonőri igazolványom! Már elindítottam a folyamatot, befizettem a csekket és várom, hogy megérkezzen a fedhetetlenségi! A rendőrségről mennyi idő múlva kapom meg az új igazolványt? Ha lejár az igazolvány és nincs kész az új, addig nem dolgozhatok!
2011. okt. 30. 19:58
 1/7 anonim ***** válasza:
3 hét alatt meg kell hogy legyen.
2011. okt. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A malmok lassan őrölnek! A rendőrség hajlamos totojázni!
2011. okt. 30. 20:03
 3/7 anonim ***** válasza:
jaja. Érdemes másfél hónappal a lejárat előtt belevágni, mert a 30 napból hamar kiszaladnak. Szerintem a november vége reális nálad, hogy megkapd az újat.
2011. okt. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Még nem jött meg a fedhetetlenségi, de a napokban elméletileg, meg kéne hogy érkezzen! A rendőrségre azonnal bemegyek, hogy mihamarabb tudják intézni! Akkor november végén, December elején meg kéne kapnom?
2011. okt. 30. 20:27
 5/7 anonim ***** válasza:
elvileg igen, gyakorlatilag meg sajna nem biztos...
2011. okt. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! Előbb akartam elintézni, csak hát nem volt hozzá "kedvem"! Remélem, nem lesz gáz és tudok folyamatosan melózni!
2011. okt. 30. 20:43
 7/7 anonim ***** válasza:

Miért nem a rendőrségen érdeklődsz, mikorra készül el?

Egyébként én is úgy tudom, 30 nap.

2011. okt. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!