Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Van valakinek valami infója...

Van valakinek valami infója arról, hogy 2012-ben valóban 60 perces (és valószínűleg még drágább) lesz-e a forgalmi kresz vizsga?

Figyelt kérdés
Az oktatóm szerint érdemes idén vizsgázni, mert jövőre a 40 perc helyett 60 perc lesz a forg. vizsga. Ez azért lenne görénység, mert én már megcsináltam a rutint, kifizettem, de szerinte ezt nem fogják figyelembe venni, hiába nem lesz már rutin vizsga a terv szerint. És tuti méregdrága is lesz, persze sokkal könnyebb lesz hibázni is a fáradás miatt...De bizonytalan, lesz-e vagy sem. mert ha tuti nem, nem rohanok ezzel a vizsgával idegeskedve...max. dec.20-ig ugye, ez az utcsó időpont idén.
2011. nov. 26. 20:40
 1/10 anonim ***** válasza:
47%

szia!


Nem tudok érdemben a kérdéshez szólni pusztán, egy kijelentést kommentálnék:


"persze sokkal könnyebb lesz hibázni is a fáradás miatt"


LOOL


Ha 60 perc alatt elfáradsz akkor mi lesz hogy ha egy csepel -> káposztásmegyert kell kedd reggel 7kor abszolválni (1,5 óra :)) ? Fél úton le állsz egy egy fél órácskát pihenni a rettentő fáradtságra?!


Aki nem tud 1 órán keresztül odafigyelni a vezetésre az maximum szamarat vezessen azt is csak és kizárólag pórázon!

2011. nov. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%

S akkor az még nem is nagy távolság.

Mi lenne veled egy Szombathely - Szeged vagy,hogy még nagyobb távolságot mondjak,mondjuk teszem azt egy Budapest-Brüsszel út alatt? Akkor is elfáradsz és 20x kiállsz,minden félórában?

2011. nov. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Katoonene ***** válasza:
100%

Ha van pénzed, vizsgázz le idén... azt nem tudom, hogy valóban 60 percre emelik-e, de azt tudom, hogy az oktatók emelni fogják a díjaikat, hisz emelkedik a gázolaj, a kártyás rendszer kiépítése, adóemelés...nem is értem, miért nem akarod minél hamarabb letudni.


A többieknek: igen, tanulóként fárasztó ha többen figyelik, de a kérdező gondolom nem arra akart kitérni, hogy 41. percben elalszik, max, bénázik valamit. Teljesen mindegy szerintem, hogy 40 vagy 60 perc, vagy tud valaki, vagy nem. Ez ki tud kerülni 10 perc alatt is, de tud valaki 10 év után is hatalmas baromságot csinálni, aminél az ember megkérdezi:hogy kapott ez jogsit?

2011. nov. 27. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Akinek van arra ideje, hogy ne a kérdésre válaszoljon, hanem álokoskodásokat írjon agresszíven, legyen szíves máshol tegye!Az nem válasz, ami a saját hülyeségéről szól...A kérdés a vizsgák törvényi változására vonatkozott, nem a mindennapos vezetésre, és vizsgadíjra. olvasni tanulj meg, apukám, nagyképűsködni nem itt kell.Kösz a baromságot az első kettőnek...
2011. nov. 27. 09:32
 5/10 anonim válasza:
100%

szia!

1 hete jött meg a jogsim, ennek fényében prédikálok:

én oktatóm is mondta, h jövőre 60 perc lesz, és kb 20 000 forint, a rutint viszont eltörlik. kíváncsi leszek, hogy fog menni a rendszer, mert pl bátyámnak már megvan a rutinja, de nem fogja tudni a forgalmit megcsinálni idén. ha teheted, minél sürgősebben vizsgázz le.


a smartass-eknek: forgalmi vizsgán az elfáradás kicsit más, mint normál vezetés közben. te mész csepelre, v hova az anyámba, halgatod a zenét, jól érzed magad, ha már vezetsz 2 órája, pillanatra nem figyelsz, az indexet 1 mp-vel később rakod ki a kelleténél, na bumm, 2-t villan, nem 3-at, kit érdekel. forgalmin ezért meghúznak. egy kézzel tekered a kormányt másikkal fogod a váltót, üresben gurulsz, h ne fogyjon a kuplung, stb. nincs semmi. forgalmin ezért pontosan 3x húznak meg. NAGYON nehéz úgy levezetni még 40 percet is, hogy mögötted ül egy vérszomja s állat, aki azt várja, hogy elkövesd a legapróbb hibát.

2011. nov. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

*hallgatod

vérszomjas

2011. nov. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

szerintem mindenképpen próbáld meg!


a többiek meg valószínűleg 20 éve szereztek jogosítványt,ugyanis mostanában a legapróbb hibáért újra küldenek 12ezer mellett megint vizsgázni. én azért buktam meg mert főúton 80km/h-val mentem és nem előztem meg az előttem levőt. senki nem szólt egy szót sem, 1 perc után szólt a vizsgabiztos,hogy köszöni szépen megbuktam. Szerintem a mostani több mint 10 éve szerzett jogsisoknak fogalmuk sincs,hogy megy manapság egy vizsga.. az összes rendkívül fárasztó,hiszen csak olyan utcák vannak ahol kellő koncentráció kell. az autósok 80% meg sem áll a zebránál,pedig már akkor meg kéne mikor az ember csak megközelíti a zebrát,de még meg sem állt..

na mind1 nem kioktatni szeretnék!


kedves kérdésfeltevő, személyes tanácsként próbáld meg,hiszen az 50 óra kötelező vezetés is érvénybe lép (most 29 a kötelező), ha neked nincs meg,még azokat is fizetheted

2011. nov. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 eszta41 válasza:
54%

Kedves Utolsó!

Ne haragudj, de nem hiszem el, hogy ezért buktál meg.

Ha 80-nal mentél eleve nem tudsz előzni, mivel legalább 15km/h + kell az előzéshez. Akkor pedig meghaladod a főúton max. engedélyezett 90km/h sebességet. Ha előztél volna akkor buktál volna .

A kérdezőnek: Minél előbb menj vizsgázni, de csak akkor ha tudsz is!

2011. nov. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
30%
előzésnél megengedett a sebességtúllépés. ettől függetlenül akkor és azért buktatnak meg, amikor és amiért akarnak
2011. nov. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom még mennyire aktuális a kérdésed. Én ma raktam új forgalmit, régi vizsgadíjjal de 60 perc igenis sok, az utolsó 10 percben hibáztam (meg is buktattak) de addigra mind a 4 feladatot megcsináltam -.-"
2012. jan. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!