Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Személy és vagyonőri írásbeli...

Személy és vagyonőri írásbeli vizsga hogy néz ki?

Figyelt kérdés
Kék könyvet kaptam és a hátuljában van 90-91 kérdés ebből lesz tesztlap? Van más is akinek így volt ? és hogy néz ki a tesztlap?
2009. máj. 20. 15:35
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Írd le helyesen a neved. Kb. :)
2009. aug. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
hy!!Igen abbol lesz a vizsgád 15kérdést fogsz kapni, 5jog, 5szak,5munka és környezet védelem. Aztan ha örtanodás vagy akkpr még benne van a gyakorlati vizsga is értékelö lapokal..na ott minden fejezetböl 2 huzzol.. azaz a személy-és vagyonvédelem alapfeladatok--vagyonöri feladatok ebböl egy egy azaz 2tételed lesz,Testöri feleatokbol 1-1 igy lesz 4tételed de szobelin mar nézik a rátermetséget,beszélökédet és menyire vagy feledat megoldo..
2009. nov. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
tudom hogy nem aktuális de hátha valakinek jol jönn aki ennyire nem tudja használni a tk-vet:-)
2009. nov. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Nekem 77 kérdés van a könyvem végén az elején ilyen feladatok vannak és megoldás is le van írva minden...

a kérdéseket kell megtanulni a végén és a hozzájuk tartozó választ?vagy az egész könyvet és a feladatokat szóról szóra?

nehéz az írásbeli vizsga?

2010. febr. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

ja igen és ez mi? 5jog, 5szak,5munka

a jogok benne vannak a könyvben vagy lelehet tölteni valahonnan?

úgy fogják feltenni vizsgán a kérdést mint a tanulandó könyvben és nekem le kell rá írni a megoldást?

2010. febr. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Na már holnap megtudom a végét...
2010. márc. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Gabesz78 válasza:

Sziasztok!

Hol lehet ilyen kék könyvet szerezni?

(amiben a tudásanyag és a kérdések is megvannak)

2013. febr. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!