Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Van egy proginfós bsc végzetts...

Van egy proginfós bsc végzettségem, de nem igazán értek a programozáshoz. A kérdésem, ha szerzek egy CCNA-t jobbak lesznek a kilátások?

Figyelt kérdés
Néztem pár álláshirdetést, ahol a CCNA / CCNP a feltételek vagy előnyök között szerepel. Van értelme megcsinálni? A tanfolyam is elég drágának tűnik..
2012. jan. 6. 14:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy off-ollak, de proginfós bsc képzés elvégzése után nincs ember, aki ne értene a programozáshoz... Persze kérdés hol végeztél, mert ELTE IK-n tuti tudnál programozni.

Én ELTE - IK-n végeztem, s ott az eaf tantárgyak (elemi alkalmazások fejlesztése) megkövetelték, hogy tudjunk valamilyen szinten programozni... Sőt... Magas szinten tudjunk... S egyéb tárgyak is voltak, aminek az elvégzéséhez _tudni kellett_.

Hol végeztél?

2012. jan. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Valamilyen szinten tudok programozni, de eddig úgy látszik az nem az a szint, hogy adnának munkát. foskolcon végeztem. A műszaki infósokkal megegyező számú programozás órák voltak(pascal,c,java,asm,c#), ha jól emlékszek. Pluszba volt Bevezetés a programozás elméletébe, Számításelmélet, ami nekem nem igazán jött be. Mivel abból állt a zh, hogy írjál le vmit pontosan az előadásanyagból, az, hogy érted-e mellékes volt.


Szakdogához is kellett leadni programot(azt c/c++ -ban gányoltam össze), a forrást valószínű nem nézhették meg, mert én magamnak 2-est is csak jó szívvel adtam volna, ők 5-öst adtak. Ha másnál írom, lehet újra kellett volna írnom.


Bár nagyban függ h otthon mennyit foglalkozik vele az ember. Ha valaki megírja a zhkat megcsinálja a beadandókat attól még nem lesz jó programozó sztem.

2012. jan. 7. 19:03
 3/4 A kérdező kommentje:

Úgy látom, nem csak nekem van ilyen problémám. Bár ez nem nyugtat meg, csak egy nagyon picit..


[link]

2012. febr. 11. 11:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Első hozzászóló vagyok. Okosan és nagyon jól érveltél és igazad van. Sajnos ilyen a világ. Belátom, hogy ez nem csak a Te hibád. Te is hibás vagy részben, de nagyobb százalékban az egyetemek, főiskolák. Azaz az oktatási rendszerünk...
2012. okt. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!