Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Mennyit keres egy átlagos...

Mennyit keres egy átlagos hegesztő Magyarországon? Valamint érdemes-e hegesztőnek tanulni?

Figyelt kérdés
Mindenfajta infóért hálás vagyok:D
2012. jan. 15. 18:13
 1/9 anonim ***** válasza:
13%
A minimálbér.
2012. jan. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Attól függ mennyire komolyan akarod végezni. Nem tudok pontos árakat, de szerintem nem minimálbérért dolgoznak. Jó hegesztőkre mindig szükség lesz. Ha tudsz több eszközzel is hegeszteni (CO, AWI, alumíniumot hegeszteni) akkor szerintem találsz munkát. Ha pedig nagyon megy a dolog, akkor elvégezhetsz egy nemzetközi hegesztőtechnológus tanfolyamot (az én iskolámban van ilyen képzés). Találkoztam olyannal is, aki hegesztésből doktorált, igen kevés van belőlük, ennek megfelelő fizetéssel :D. Mindenesetre, szerintem elfogadhatóan lehetne keresni vele.
2012. jan. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
mi ennek az iskolának a neve? és hol van?:D
2012. jan. 22. 11:55
 4/9 anonim válasza:
69%

Hát nem tudom mi ez a minimálbér dolog :D

20 éves vagyok hegesztő, itthon dolgozom és a legkevesebb fizum is 170 ezer volt. Túlórákkal 240-250eket kaptam, szóval ez a minimál dolog baromság.

Nagyon is érdemes annak tanulni, itthon ki tapasztalat és gó külföld havi 5-600ért.

2012. jan. 30. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
5%
Sajnos csak a minimálbér. Nem éri meg. Inkább menny egyetemre.
2012. jan. 30. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
53%
Előttem szóló jónagy hülyeségét felejtsd el, ha egyetemre mész még minimálbért sem fogsz kapni a legtöbb szak elvégzése után, ugyanis nem kellesz majd sehova. Heggesztőként biztosan találni fogsz munkát.
2012. jan. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
thx mindenkinek aki válaszolt én is az útobiban reménykedek..:D
2012. jan. 31. 16:33
 8/9 anonim ***** válasza:
Én most végeztem, 120 bruttóval kezdek, fél év után ez "azt mondták a nagyok" hogy 150+ra emelkedik ha szépen és megbízhatóan dolgozom.
2012. febr. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
84%

a hegesztés egy g;)

én mindenféleképpen ajánlani tudom, de mielőtt belekezdenél, próbáld ki azért, hogy mennyire tetszik.. nincs értelme, ha nem szereted csinálni. én több, mint egy éve kezdtem el tanulni, de csak hobbi szinten tudom űzni egyetem meg munka mellett, bár komolyabban szeretném venni, de egy iskola, ami valami képzettséget is ad, nem csak papírt,(nem elég a papír..tudd, hogy rengeteget kell gyakorolni, mert nem könnyű. és jó fizetést, csak tapasztalt, szakképzett emberek kapnak) elég sokba kerül.viszont, ha szereted csinálni, és beválsz, a megbízható, biztos tudásra épülő hegesztő munkaerőt mindig megbecsülik. megtérül a suli ára. de lehetséges, hogy szemüvegre költened kell egy idő után:D attól nem kell félni, hogy éhen halsz. ha tudsz valami idegen nyelvet, akkor pedig külföldön is tárt karokkal.. :)

2012. márc. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!