Szakács vagy cukrász?

Figyelt kérdés
Szeretném elvégezni az egyik vagy mind kettő szakmát. Sajnos munka miatt csak tanfolyamon tudnám. Olyant találtam amiben távoktatás jelleggel tanítanak. Véleményetek szerint az ilyen jellegű képzéseken mennyire sajátítható el a szakma? Továbbá érdekelne, hogy ha Ausztriába szeretnék dolgozni melyikkel tudnék könnyebben elhelyezkedni?
2012. jan. 15. 18:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Szakácsként tudsz könnyebben elhelyezkedni. Én is tanfolyamon végeztem el a képzést munka mellett. Nekem belefért az időmbe mivel egy hétköznap délután volt az elmélet + hétvégén egy nap a gyakorlat. 5 hónap alatt levizsgáztam és úgy érzem hogy az alapokat jól megtanultam ennyi idő alatt. Előtte nem dolgoztam vendéglátásban.

Aztán most elkezdtem a cukrász képzést is ugyanabban az iskolában, mert nagyon meg voltam elégedve az oktatással meg mindennel.

Én elsősorban szakácsként szeretnék elhelyezkedni (külföldön) de úgy vagyok vele, hogy ez nagy előnyt jelenthet pl kisebb konyhákon ahol nem alkalmaznak külön cukrászt. Meg persze sose lehet tudni hogy épp mire van igény.

Ha érdekel megadom az iskola elérhetőségét privátban.

2012. jan. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Irtam privatot.
2012. jan. 18. 21:10
 3/6 anonim válasza:
első! engem is érdekelne az iskola! elküldenéd nekem is privátban? :)
2012. ápr. 13. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Engem is érdekelne a cím ha valaki megkapta légysziírja nekem is privibe köszi
2012. júl. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Engem is érdekelne a suli,lécci küld el privibe. Nagyon megkösszöném.
2012. nov. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
engem is érdekelne az az iskola ha valaki el tudná küldeni privibe azt nagyon megköszönném :D
2013. jún. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!