Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » EFEB emeltszintű fizika...

EFEB emeltszintű fizika felkészítő tanfolyamról valaki hallott valamit?

Figyelt kérdés
Idén februárban induló emelt szintű fizika felkészítő tanfolyamra szeretnék jelentkezni.... Az elte tanfolyamán is gondolkodom de annak az időpontja nem a legoptimálisabb nekem...
2012. jan. 20. 10:52
 1/3 anonim válasza:
Beszéltünk a központtal és az mondták,hogy alacsony létszám miatt nem indítanak felkészítőt.légyszi,ha mégis azt írd le,mert én is akartam menni csak bioszra.
2012. jan. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

szia!

Nővérem immár 2 éve orvosira jár, és ő az ELTE előkészítőjét választotta, végül fizikából én is az ELTE előkészítőjét választom. Itt minden jegyzetet megkapnak a diákok, és nagyon jól adják le az elméletet.


[link]


Remélem tudtam picit segíteni:)

És sok sikert az érettségihez!

2012. jan. 22. 10:14
 3/3 anonim válasza:
Köszzi!Életmentő vagy!
2012. jan. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!