Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Milyen szempontok szerint dől...

Milyen szempontok szerint dől el hogy a munkanélkülinél egy tanfolyam ideje alatt pénzt kapok!?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kb. 9 hónapja vagyok munkanélkülin pályakezdőként. Még semmilyen segélyt nem kaptam nemsokára mennék tanfolyamra állítólag hamarosan indulni is fog! És érdekelne az hogy mindenki kap pénzt míg tanfolyamra jár vagy csak bizonyos emberek!? És hogy milyen szempontok szerint döntik ezt el tehát milyen feltételeknek kell meg felelni ahoz hogy pénzt kaphassak azaz milyen esetben szorulok erre a juttatásra.

A válaszokat előre is köszönöm!


2012. jan. 22. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! 95%-ban eddig mindenki kapott pénzt és kb. ugyanannyit (tavaly még ez 42500 Huf volt, idén nem tudom). Volt olyan ismerősöm, aki nem kapott, mert csak a képzést fizették ki neki. A szempontok: mennyi ideje vagy regisztrált munkanélküli, van-e piacképes szakmád, iskolai végzettség, vagyoni helyzet, hányan vagytok a családban és hányan dolgoznak, stb.
2012. jan. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!....Sajnos már erre is rá ment a 16%-os adó így már csak 35 ezer Ft...épp tegnap halottam....
2012. jan. 28. 23:21
 3/5 anonim ***** válasza:

szia!


én fodrászként végeztem, és végig kaptam a teljes minimálbért + bérletet! 1 éves képzés volt.

2012. febr. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ja, és kb 2 hónapja voltam regelt munkanélküli pályakezdő!
2012. febr. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát próba szerencse... reménykedem benne hogy a mostani februári jelentkezésen össze jönnek a dolgok... a mai világban ez a kis pénz is jól jön... köszönöm a válaszokat!:)
2012. febr. 2. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!