Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Milyen OKJ tanfolyamot végezze...

Milyen OKJ tanfolyamot végezzek, amivel esetleg el is tudok majd valahol helyezkedni?

Figyelt kérdés
Gazdasági Informatikus (9 hónap), Számítógép-szerelő és karbantartó (7,5 hónap), Rendszergazda; Elektronikai műszerész, technikus vagy egyéb?
2012. márc. 12. 21:06
 1/6 anonim válasza:
Újságírót semmiképp se válaszd :D Én most vagyok végzős, a képzés kritikán alul, a szakmai vizsga pedig irracionálisan nehéz.
2012. márc. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mindegyik jó szerintem
2012. márc. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezek mindegyike jó szakma, de állást elnyerni nulla gyakorlattal nem könnyű. Ez az egyik. A másik, hogy az ilyen gyorstalpalókon nem biztos, hogy sokat tanulsz.
2012. márc. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is mindegyik jó szakma, de ahogy már írták tapasztalat nélkül nem fogsz sajnos munkát találni. Emellett a képzési idők is elég rövidek, ennyi idő alatt nem hiszem, hogy meg lehetne tanulni normálisan akármelyik szakmát amit felsoroltál.
2012. márc. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én az elektrotechnikai műszerészt választanám, de csatlakozom az előttem lévők észrevételéhez. A gazdasági informatikust és a rendszergazdát semmiképpen ne válaszd, mert ezeket egyetemisták infó szakkal csinálják a munkanélküliség miatt.


Azért választanám azt, mert rengeteg mindenhez jól hasznosítható tudást ad, így többek között az infóhoz is.

2012. márc. 13. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ezt énis tudni szeretném.

pénzem van , szorgalmam is de tanácstalan vagyok h mihez kezdjek

egyelőre várom a felvételiket egyetemre, de reálisan figyelve az eseményeket, gondolnom kell b lehetőségre

én cnc forgácsoló tanfolyamra gondoltam, meg most nézek egy ecdl tanfolyamot.

2012. márc. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!