Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Emelt szintű szakmai végzettsé...

Emelt szintű szakmai végzettségem lesz, de 2016-tól már ezt a szakmát is csak fősulin lehet majd megszerezni. Kitörölhetem majd a popómat a saját szakmámmal?

Figyelt kérdés
Azért nem lesz semmibe véve, ugye? Persze, gondolom, hogy előbb fognak alkalmazni egy fősulis szakmával rendelkezőt, mint engem, de attól még a pluszpontokat megkapom rá, ha megyek majd egyetemre? (Járna érte egyelőre, azt tudom - mennyi jár egy szakmáért, nem tudjátok?) Abszolút nem leszek majd alkalmazható a szakmámmal, csak ha én is megyek főiskolára?
2012. márc. 19. 00:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Az egyszer már megszerzett papír érvényes, kivéve, ha a törvény másként rendelkezik. Titkos szakmára nem lehet megmondani; ha megkeresed azt a törvényt, amelyik előírta a főiskolai képzést, abból ki fog derülni, hogy érvényesek-e a korábbi végzettségek, vagy valami különbözeti tanfolyamot kell majd végezni.
2012. márc. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!