Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » A 2f iskolával kötött szerződé...

A 2f iskolával kötött szerződést valóban le lehet mondani 8 napon belül? Valaki tett már ilyet? Tudomásul vették?

Figyelt kérdés

Sajnos voltam olyan hülye, hogy tegnap aláírtam egy ilyen szerződést. Csak utánna olvastam a neten, hogy nem jók, és sok baj van velük. A szerződésben az van,hogy 8 napon belül írásban még lemondhatom.

Ha van valakinek tapasztalata ez ügyben, kérem írjon.

Köszönöm.


2009. jún. 12. 18:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Valóban le lehet mondani, (ha ez a szerződésedben is szerepel, akkor mindenképpen) minél előbb, annál jobb. Lehetőleg ajánlott levélben tedd, legyen róla igazolásod, hogy mikor adtad fel. Semmiképpen se várd ki a 8 napot, ha biztos vagy már abban, hogy le akarod mondani, mert akkor esetleg kitalálják, hogy a beérkezés számít, vagy valami hasonlót. A helyedben e-mail-t is küldenék és megtartanám az elküldött mappában is magamnak, vagy postafaxot, ahol megtarthatod, hogy mit adtál fel, vagy nem tudom, hogyan lehet ezt bizonyítani, de elég rafkósak tudnak lenni.
2009. jún. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Úgy gondoltam én is hogy ajánlva adom fel a levelet, és egy példányt megtartok magamnak. És hétfőn már fel is adnám. Remélem nem lesz belőle bajom.

Köszönöm a választ.

2009. jún. 13. 10:20
 3/7 papagenou ***** válasza:
kegyetlen hazudozok, szemét olaszok! a szerződés egy vicc, szo sincs arrol amit az ugynökök beszélnek, senki ne menjen hozzájuk, csak szívni fog!
2010. jan. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem még időben sikerült lemondanom, küldtek is utána egy levelet, hogy a szerződést semmisnek tekintik. És visszakaptam a pénzt is.
2010. jan. 12. 08:40
 5/7 anonim válasza:
Hát persze. Ha az van a szerződésben,bontható 8 napon belül. Én úgy gondolom egy cégnek is be kell biztosítania magát arról,hogy akikre számít,mert beíratkoztak hogy tanuljanak,el is jönnek a képzésre. Bárhol bármit megvásárolunk, mindenhez tartozik egy bizonyos határidőn belüli garancia, visszavásárlási lehetőség. Ezen túl reklamációnak helye nincs. Teljesen jól csinálják. Amúgy meg ha vki jelzi a problémáját időben, biztos segítenek is a jó megoldásban.
2010. márc. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 papagenou ***** válasza:
igen, lelehet mondani csak időben kell. ha időn kívül vagy nehéz az eset hogy ingyen megúszd
2010. márc. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Aki alárta azt a szemét, hülye szerződést az sajnos már nem ússza meg ingyen!

Átverés az egész!!!

2010. jún. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!