Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Milyen képzést kell elvégezni,...

Milyen képzést kell elvégezni, ahoz hogy pénz szálítóként dolgozhassak?

Figyelt kérdés
Az oké hogy lerakom a fegyver biztonsági őri képzést, de el kell még valami ráépülést végezni ahoz hogy pénz szállítókon dolgozhassak, pl bankőr vagy ilyesmi ?
2012. márc. 28. 11:24
 1/5 anonim válasza:
hát ahhoz fegyver és vagyonőri vizsga kell meg erkölcsi bizonyitvány és érettségi ha szabad megkérdeznem a BRINKS-be vagy a GROUP 4 FALCK-HEZ mennél dolgozni?
2012. márc. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
De a BRINKS-nél azthiszem több oktatásra is el kell menni mint pl a tanároknak továbbképzésre és itt is van ehhez hasonló
2012. márc. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha pénzszállítóként akarsz dolgozni ahhoz alapból megkell hogy legyen a vagyonőri vizsgád plusz a fegyver vizsgád. Aztán még ráépül szintén egy tanfolyam kimondottan pénzszállítói amit a legtöbb vagyonőri oktatáson meg lehet szerezni illetve egy adott cégen belül is vannak betanítások. Valamint a legtöbb helyen B illetve C kategóriás vezetői engedélyre is szükséged van. Én magam is jelenleg a C kategóriát meg az alap vagyonőrit csinálom, aztán ha megvan megyek továbbképzésre.
2012. márc. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

én nem tudom ez hogyan megy, de nekem van egy ismerősöm, aki fizikailag és szellemileg is beteg. epilepsziás és papírja van a szellemi fogyatékosságáról, speciális iskolába is járt, pl számolni alig tud, és testnevelése sem volt soha. emellett teljesen fegyverőrült, és állatgyűlölő, minden állatot amit lát, az apja vadászpuskájával agyonlő (kutya/macska, stb.)

ezek mellett az ország egyik legnagyobb ilyen cégénél dolgozik, pénzszállítóautón. múltkor pl. amikor vitte be a zzákot a bankhoz, beszorult az ajtóhoz, és a festékvédelemmel ellátott zsák szétrobbant a kezébe...


én azt hittem ezek után, hogy oda bárkit felvesznek, aki él

2012. márc. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Először is köszönöm a hasznos(!) válaszokat, nem néztem külön cégeket, őszintén szólva a pénz motivál. A fegyver vizsgát és a vagyon őrit alapból tartalmazza a biztonsági őr képzésem, akkor egyes cégeknél biztosítanak tovább képzést ha jól értem. Viszont jogosítványom még nincs, azt ezek szerint akkor valószínűleg le kell raknom mielőtt ilyen jellegű munkára jelentkezhetnék ?
2012. márc. 31. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!