Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Wellness, spa. Mit és hol...

Wellness, spa. Mit és hol tanuljak ahhoz, hogy fürdőkben, wellness-spa centrumokban dolgozhassak?

Figyelt kérdés

Valamennyire már utánanéztem a témának, de nem merültem bele nagyon. Annyit tudok, hogy vannak különböző masszázsok, testkezelések, terápiák stb. A wellness-hez tartozik továbbá a testmozgás is, de az a része engem annyira nem érdekel, inkább csak azok amiket fentebb említettem. Az elhelyezkedéshez szükséges tudást csak tanfolyamokon szerezhetem meg? Annyira sokrétű ez a téma, nem igazán tudom hol kezdjek neki. Vagy esetleg először kozmetikusnak kéne tanulnom? Ahhoz is kapcsolódik valamennyire.

Aki tud segíteni, előre is köszönöm:)


2011. júl. 19. 16:00
 1/2 anonim ***** válasza:
:D Tegnap én is pont erre gondoltam, és rögtön a masszázs jutott eszembe mint welness szolgáltatás. Szóval azt tudnám mondani, hogy masszőr, meg mellé nyelveket ha beszélsz, akkor az már maga az álom.
2011. júl. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

BKF-en a turizmus- vendéglátás alapszon belül van egy szakirány, ami köthető ahhoz, amivel később foglalkozni szeretnél, az egyik egészségturizmus szakirány

[link]

2011. júl. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!