Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Hogy keressek gyakorlati helyet?

Hogy keressek gyakorlati helyet?

Figyelt kérdés

Van valakinek tippje ,hogyan érdemes gyakorlati helyet keresni Fogászati asszisztens képzésre járó diáknak.A képzés szeptemberben indul.

Ha esetleg tudtok konkrét helyet,ahol szívesen fogadják a diákokat annak is örülnék :)

Szóval ,Ti hogyan kerestetek????


Köszi



2012. máj. 22. 11:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem az iskola keres helyet?
2012. máj. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én más területen tanulok, de ismerősök által találtam helyet, csak beajánlottak, bevittek egy nap körülnézni és simán felvettek. Aki beajánlott, nem a főnök, egy sima alkalmazott.

A csoporttársaim rengeteg céghez küldtek e-mailt önéletrajzzal, vagy személyesen mentek jelentkezni, elég sok helyről kaptak visszajelzést.

Ha ezek nem sikerülnek, akkor a tanárok biztos tudnak majd segíteni, hogy hol érdemes próbálkozni, ők tudják, hogy az előző évfolyamok hol voltak gyakorlaton.

2012. máj. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Több iskolát is néztem,de sok helyen keresni kell gyakorlati helyet.

Engem a fogászati asszisztens képzés érdekel,és persze az ,hogy aki ilyen képzésen vett részt ,az hogy oldotta meg ezt a dolgot...

2012. máj. 22. 11:52
 4/8 anonim ***** válasza:
Én teljesen más területen tanultam, de úgy kerestem gyakorlati helyet, hogy felhívtam cégeket. Aztán behívtak egy kis beszélgetésre és meg is volt a hely:)
2012. máj. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2012. máj. 22. 14:32
 6/8 anonim ***** válasza:
Még ráérsz keresni, egyébként a Dental.hu-n adhatsz fel hirdetést!
2012. jún. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ!!!!!!!!!!!
2012. júl. 13. 10:44
 8/8 anonim válasza:
Lehet hülye kérdés de nekem olyan kérdésem lenne ezzel kapcsolatban, hogy a gyak.helyen szoktak-e fizetni?Pontosabban hogy nekem kell-e vmennyit hogy én ott csinálhatom a gyakorlatot?Őszintén fogalmam sincs az ilyenekről, mert nagyon nem vok benne az ilyenekbe.Ezért kérdezem.Köszönöm!
2015. dec. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!