Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Autósiskolában lehet kérni,...

Autósiskolában lehet kérni, hogy női oktatót tanítson?

Figyelt kérdés
2012. máj. 28. 23:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ha az adott autósiskolában van női oktató (egyre több helyen van!) akkor minden további nélkül kérhető.
2012. máj. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam :) Köszi a választ, azt hittem ez csak úgy megy, hogy ő éppen ráér, akkor őt kapod.
2012. máj. 28. 23:39
 3/17 anonim ***** válasza:
Nekem úgy volt anno, hogy megadtak 4-5 telefonszámot, hozzá tartozó névvel és autóval, de lehet hogy ezt iskola válogatja.
2012. máj. 29. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nekem is így volt először, de most otthagytam az oktatót jó ideje és folytatni szeretném, de női oktatóval.
2012. máj. 29. 10:28
 5/17 anonim válasza:
miért, bejön a csaj? :)
2012. jún. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem, hanem fogdosott a férfi oktató, valahogy elment tőlük a kedvem.
2012. jún. 2. 13:24
 7/17 anonim válasza:
Nekem ugyan lett jogsim a korabbi ferfi oktatonal, de nem tanitott meg vezetni. Allandoan az autojat feltette, de csak a csajoktol (pl. tolem, es anyosomtol), ocsemmel sokkal jobban bant, pedig most, hogy mindketten vezetunk, nem vezetunk nagyon mashogy. En meg nem nyulhattam szinte semmihez, csak a vizsgan. Neten kerestem meg az uj oktatomat, es en is kizarolag not akartam:) Eleg friss az elmeny, mert most harom honapja vezetem a sajat kocsit:) Nekem Soti Krisztinara esett a valasztasom, o a Zach utcai palyan van, es ugy tudom ket autos sulihoz is van szerzodese. Ha megteheted, hogy ot valaszd, szerintem nem fogod megbanni. En legalabbis nagyon ajanlom. Csomo lany jart hozza, egymasnak adtuk az autokilincset:) Erdekes, nala hasznalhattam az autot, es egyedul is vezethettem, es meg a kritikamat is meghallgatta, es orult neki. A pasi meg meg volt sertodve, hogy o mar x eve tanit, en miert szolok ebbe bele. Sot, Krisztina a vegen meg a mi autonkba is beult pedalok, es fek nelkul. Most en talan meg jobban is tudok vezetni, mint anyosom, aki ot eve gyakorol a sajat autojan:)
2012. jún. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:

Fogdosott???

Ez komoly?

Meséld már el.

2012. jún. 3. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ki tanitson női oktatót?Minek egy oktatót tanitani?Mire?
2012. jún. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Tényleg,meséld már el neki.Ugy látszik őt még nem fogdosta senki.Nagy élmény lessz!
2012. jún. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!