Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Mit gondoltok, egy emelt...

Fazakas fanni kérdése:

Mit gondoltok, egy emelt szintű, két éves ügyintéző titkár képzés mennyit ér? El lehet vele későbbiekben helyezkedni?

Figyelt kérdés

2012. jún. 5. 12:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Én csináltam egy ilyet annó. De mert nem tudtam hirtelen mit kezdjek magammal. Eléggé könnyű. Max. ha valami adminisztratív munkára jelentkezel akkor talán plusz pontnak számíthat. (gépírás, hivatalos levelek írása, üzleti nyelv a sima nyelvoktatás mellett, magasabb szintű informatika, stb.)
2012. jún. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

hm.hát eléggé el vagyok keseredve már. mert kb. minden okj t rol azt mondják h nem ér semmit, de valamit muszáj kezdenem tanulni, ami nem egyetem ( mert arról idén lecsusztam), és mégse az hogy 20 évesen dolgozni :)

akkor meg már olyan lenne jó ami ér is valamit önmagában is.

2012. jún. 5. 18:40
 3/5 anonim válasza:
Nekem is van ilyen végzettségem, nem ér túl sokat. Ha olyat akarsz kezdeni aminek hasznát is veheted, érdemes szétnézni a munkaerő piacon h mire van kereslet. Pénzügyeseket, logisztikusokat, hr-eseket mindig keresnek tb ügyintézőket és ezekre van OKJ-s tanfolyam. De sok-sok mindenből választhatsz, van erre külön kiadvány, amiből szemezgethetsz.
2012. jún. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, attól még hogy ezzel nem sokra mész/mennél, az nem jelenti azt, hogy egyik okj képzés sem jó. Sőt, ahol hiányszakmák vannak, ott hamarabb el lehet helyezkedni mint egy diplomával.
2012. jún. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
rendben.Köszönöm a válaszokat :)
2012. jún. 13. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!