Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Tengeri hajózási jogosítványt...

Tengeri hajózási jogosítványt szeretnék. Hogyan?

Figyelt kérdés

2012. jún. 11. 09:47
 1/8 A kérdező kommentje:
Hány éves kortól lehet, hol, mikor, mennyiért, stb... linkeket várok a leginkább, köszi:)
2012. jún. 11. 09:49
 2/8 anonim ***** válasza:
Mit értesz tengeri hajózáson pontosan? Vitorlázás, kis motorcsónak, jacht, nagy luxushajó?
2012. jún. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tengeri hajózás, mint nagy hajó, nem akkora, mint a Titanic, de rendes nagy hajó:) Fogalmam sincs amúgy, hogy a kis csónak miért lett a köztudomásban hajó:S Vagy ez csak nekem furcsa?
2012. jún. 12. 08:10
 4/8 anonim válasza:

Hali!

Ilyen jogsit Mo-n nem kapsz sztem

Vannak alábbiak:

30Brt-ig

100Brt-ig

500-ig

500-3000-ig stb Rengeteg képzés van ezek pl többnyire Yacht master A, B, C ami elterjedtebb

Én pl Az A-ra gyűjtök 250Ezer körül van...

Horváthban 1 hetes tanfolyam kb és a világ összes tengereire jó, én azt ajánlom ha érdekel a hajózás akkor Mo-n egy "Hajózási Technikus" képzés közben meg egy ilyen Horváth képzés...


De mint említettem rengeteg van és nem könnyű a jót választani am egy 100 Brt-s ( brutto regiszter tonnás English: "100Gt" ) hajó durván mondjuk 30méteres nem nagy...


Sztem az 500-as az már közelít ahhoz amire te gondolsz

és van még 3000-es is az mát tényleg jó nagy :D


Én ajánlanám a Yacht master b-t:

[link]


ez 980ezer kb de szét kell nézned nagyon vhol lehet olcsóbb is!!!!


Am ha van egy oldal leírja a rangok jellemzőit...

[link] Chart


Ha érdekel a hajózás sztem legyen elsőnek egy OKjs támogatott magyar képzésed itt MO-n ami itt van és komolyabb azt a balatoniskola.hu oktatja...


Ha csak szimplán szeretnél hajókázni akk elég a yacht master képzések valamelyike sztem..

Sok sikert.

2012. jún. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hű!! Szia! Nagyon köszönöm!!! Bár most egyetemen vagyok, de valahogy a tenger az álmom... Nemsokára lediplomázok, utána belevágok egy ilyen jogsiba, nagyon szeretnék hajózni! Köszönöm!
2012. jún. 14. 17:06
 6/8 anonim válasza:

Nagyon szívesen, sok sikert és jó szelet kívánok!


Ha diplomát csinálsz akkor az okj-t elfelejtheted :D

(Az kezdetnek jó csak kb olyan mint az első lépcsőfok...)

2012. jún. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Mérnöknek tanulok, szeretem nagyon, de egy kicsit szabadabb életformára vágyom:)
2012. jún. 16. 09:22
 8/8 anonim válasza:

MAjd el felejtettem azt nem tudom hajós kapitánynak kell-e STCW 95 képzés de nagy a valószínűsége, ilyet csinál minden matróz aki tengeren dolgozik ez alap nálluk szal lehet!!!


250ezer mindenfele oktatják..

A biztonsági dolgokról szól, tűzvédelem túlélés stb

2012. jún. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!