Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » B kategóriás jogosítványt...

B kategóriás jogosítványt szeretnék?!

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok és mindenem majdnem az autók vezetni is szoktam persze nem az utakon hanem nem járt földutakon .:D

Másodikos korom óta gyűjtöm a pénzt rá lenne 150000rem számoltam ,csak ki kellett vennem belőle 100000 ft a szüleimnek kellett .

És idén szerettem volna menni .Csak azt nem tudom h a pénzt mikor kell fizetni egyből az elméleti oktatás előtt vagy mikor végeztem vagy mikor ?

köszi a válaszokat


2011. aug. 8. 19:21
 1/4 anonim válasza:
Én a KRESZ tanfolyam előtt fizettem 24700 forintot csekken. (vizsga+TK+teszt könyv+tanfolyam) Mikor elkezdtem a rutint, akkor kaptam egy másik csekket 37700-ról. Vizsga után, mikor elkezdtem a forgalmit, kaptam egy harmadik csekket 33 ezer forint-ról, aztán az utolsót a 10. forgalmi órám után 44 ezerről. Jövőhéten forgalmi vizsgázok. Az elsősegély tanfolyam összesen 11.5 ezret kóstált. Ja és még valami: KRESZ-tanfolyam 16.5 évesen kezdheted el, vezetést pedig 17 évesen.
2011. aug. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm . Amúgy hol vizsgázol ?

Végül is októberben töltöm a 17-t ,így mehetek ..:)

2011. aug. 8. 20:17
 3/4 anonim válasza:
Jászberényben. A KRESZ-t meg Szolnokon tettem le.
2011. aug. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én most tartok a kressz vizsgánál.

Eddig bekellett jelentkezéskor fizetni a kresz tanfolyam+vizsgadíjat(13000+4600)utána megvettem a tankönyvet+tesztfeladatokat(1500)orvosi alkalmassági(7000)

Aztán elsősegély tanfolyam rá 2 hétre(10.000)+ rá egy hétre vizsgadíj 5500

Utána jön a gyakorlati rész díja ami 3x12.000ft lesz és ugye ez attól is függ hogy milyen gyakran megy az ember.A rutin és forgalmi vizsgadíj meg a vizsgák előtt kerül rendezésre(4700+11.000)

úgy tudom hogy 16,5 évtől lehet jelentkezni az elméleti részre

2011. aug. 12. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!