Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Megéri ez az ELO OKJ képzés?

Megéri ez az ELO OKJ képzés?

Figyelt kérdés
Vendéglátói alapismeretek, 16 hónap, havi 3825 Ft.
2012. jún. 12. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Elvileg igen,de ha vizsgázni is akarsz belőle, akkor nézz utána. Mert én kereskedelmi alapismereteket tanultam velük, és a 16hónap után adtak egy oklevelet és a lehetőséget,hogy beiratkozhatok rajtuk keresztül egy tanfolyamra, azt hiszem az három hónapos volt minden szombaton. Természetesen ki kellett fizetni ezt a tanfolyamot is,plusz még ugye az okj vizsgadíjak.
2012. jún. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha nem leszek tolakodó esetleg megkérdezhetem, hogy ezek még pluszba mennyik voltak?
2012. jún. 12. 20:05
 3/5 anonim ***** válasza:

30e volt a tanfolyam, kb ugyan ennyi a vizsga.

Lehetett részletben fizetni és ez már 2éve volt.

És Pestre kellett a tanfolyamra járni a Kiskereskedők Országos Szövetségéhez.

2012. jún. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Van szerinted olyanra esély, ahol az egész elvégezhető levelezőn és csak az OKJ-s vizsgán kell megjelenni?
2012. jún. 12. 20:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem igazán,mert az OKJ-s tanfolyamok is ahhoz vannak kötve,hogy az órák bizonyos százalékán meg kell jelenni.Legalábbis én nem tudok róla, hogy okj-ból lenne levelező tagozat.
2012. jún. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!