Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Hol vehetnék részt fodrászképz...

Hol vehetnék részt fodrászképzésen, ha nappali gimnáziumba járok, de még érettségi előtt szeretnék szakmát szerezni?

Figyelt kérdés
Régi vágyam az, hogy fodrász legyek, de anyukám pedig egyetemre szeretne küldeni. Pszichológiát szeretnék majd tanulni, valószínűleg Pécsen. Most fejeztem be a 10. osztályt. Arra gondoltam, hogy egyetem előtt még kéne egy szakma, és azzal (valamennyire) megoldódna a megélhetésem, amíg be nem fejezném az egyetemet. Hol lenne esélyem arra, hogy gimnáziumi tanulmányaim mellett megszerezhessem ezt a szakmát?

2012. jún. 16. 17:07
 1/1 anonim ***** válasza:

okj fodrász képzés jöhet ilyen esetben szóba, 10 osztályt kérnek csak. hát itt nem lesz belőled fodrász, de meglesz róla a papírod. nagyjából semmit sem ér :)


a lényeg, hogy kb 400.000 ft + felszerelés, ami minimum 200.000 ft körül van. ezt kb 1 év alatt elvégezheted. olyan képzést keress, ahol vannak délutáni időpontok. mindegy hova mész, én hajasnál tanultam, van zsidrós ismerősöm, és van noname ismerősöm is. egyremegy.

2012. jún. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!