Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Vajon így lehetek még biztonsá...

Vajon így lehetek még biztonsági őr? Vagy felejtsem el?

Figyelt kérdés
pár éve volt egy ügyem (lopás) de nem volt nagy 20000ft alatt szabálysértés de volt belőle bíróság fiatal voltam és hülye pénzre volt szükségem de most szeretnék elvégezni egy biztonsági őr tanfolyamot és nem tudom hogy ez akadály lehet e

2012. jún. 19. 10:44
 1/9 anonim ***** válasza:
erkölcsi biziben benne lesz....felejtös
2012. jún. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen büntetést kaptál. Minimum 3 évet kell várni, hogy felvegyenek a kamarába. Sztem neked is ennyit kell.
2012. jún. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Előző: intézkedés nincs benne és csak egy bizonyos ideig van benne minden- pl: felfüggő annak a lejártáig-. Sztem a srác intézkedést kapott az alapján amit leírt.
2012. jún. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tehát lehetsz biztonsági őr csak a jogerős ítélet után 3 évig nem vesznek fel a kamarába, ha intézkedést kaptál.
2012. jún. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nem tudom milyen intézkedésre gondoltok bíróság figyelmeztetett és ennyi volt
2012. jún. 19. 21:53
 6/9 A kérdező kommentje:
valamennyire utána jártam ennek az intézkedés nek nekem nem volt anyagi kár mert csak próbáltam lopni de nem tudom
2012. jún. 19. 22:07
 7/9 anonim ***** válasza:
Tehát intézkedést kaptál. Bírósági megrovásnak hívják magyarul, amit te kaptál.
2012. jún. 20. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hagyd a biztonsági őrködést mert:


- Mindenhol, mindenki lenézi, ha valaha valahol megemlíted, hogy az voltál még akkor is.


- Alulfizetett, embertelen, dögunalmas.


- Egy elbutult droid leszel tőle, és csak az idődet adod el aprópénzért.


- Mind testileg, mind szellemileg leépülsz.


Én 7 évet "őrködtem" semmi értelme nem volt, és iszonyatos károkat okoztam vele magamnak, amikre később jöttem rá, ráadásul örüljek, hogy nem esett bajom.


Amikor a nejem lediplomázott akkor hagytam végleg abba, mert mindenhol ekzedték lenézni, meg engem is hogy biztonságiőr a munkám.

2012. júl. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem leszólni kell a munkát, nem azt kérdezte, hogy milyen a meló....

Én is kaptam már megrovást bíróságtól, de az az erkölcsi bizonyítványba nem kerül bele! Ha felfüggesztettet vagy letöltndőt kapsz, az meglátszik a bizonyítványban, de akkor biztonsági őr meló kilőve!

2013. jan. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!