Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Aki közigazgatási alapvizsgát...

Aki közigazgatási alapvizsgát tesz vagy tett 2012-ben?

Figyelt kérdés
Ti hogy tanultok? Nekem arra nem volt és nem is lesz időm, hogy bemagoljam az egészet. Én csak olvasgatom. Remélem eszembe jutnak majd a vizsgán az olvasottak.
2012. jún. 21. 11:33
 1/5 anonim ***** válasza:

írásbelire nagyon kevés, ha valami eszedbe jut !!!!!

A bekezdésekbe szépen a kulcsszavak bele vannak rejtve, és a vizsgáztatónak pipálnia kell, hogy mennyit talál meg szó szerint.

Ehhez kevés a "körülírás", meg a blabalázás !!!!

2012. jún. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az új alapvizsga számítógépen történik és tesz jellegű.

Nincs írásbeli és szóbeli.

2012. jún. 22. 07:32
 3/5 anonim ***** válasza:

Én még csak most kezdetem el olvasgatni az anyagot, azt a 200 oldalast, ami fent van a neten.

Sosem tudtam úgy tanulni hogy bemagolok valamit. Hogy meg is tudjam jegyezni logikusan értenem is kell. Lehet ezért is van természettudományi diplomám...

Hogy ez hogy fog menni ezzel a hablaty szöveggel, arra én is kíváncsi leszek. Nekem decemberig van időm. Ha nem lesz meg a vizsgám, legfeljebb kirúgnak.

2012. júl. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
sikerült?
2013. febr. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Végül igen. Novemberben vizsgáztam. 70%-os lett. Ezzel bőven meg lett. De ha azt vesszük egyetemen egy tárgyra tized ennyi időt, energiát nem fordítottam és rendszerint kitűnőt, vagy legalábbis jelest kaptam.
2013. febr. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!