Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Most voltam Movie Star casting...

Most voltam Movie Star castingon tegnap. Ti mit gondoltok róla? Érdemes kiperkálni 200-at rá?

Figyelt kérdés
Adnak egyáltalán munkát? Barátnőm egy héttel előttem volt, és neki azt mondták h 13 lányt keresnek és ő az utolsó.. Nekem meg 15öt mondtak.. Ez a cég akkor egy nagy átbaszás?

#moviestar
2012. jún. 27. 10:51
 1/6 anonim ***** válasza:

ismerem az ilyen "castingokat", még tv2-ős időkből.


Többnyire mind csak lehúzás, de ha van is valós munka, akkor nem elég ha fizetsz, copni is kell érte...

2012. júl. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Sziaa. En is most jottem meg 1 orarol a movie star studiotol. Nekunk most nagy zsolt leoo tartotta! Szerintem abszolut erdemes megkotni a szerzodest mert hatalmas onbizalmat ad, sokat tanulsz es még szórakozas is..kulonfele sztarokkal is talizol es sztem nagyon király. En szeretek rá jarni es a legjobb a fotozas vol!
2012. júl. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
átvágás az egész eszedbe ne jusson!
2012. aug. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
nemigaz! kedves elottem szolalo, Te mar voltal ilyenen? szerintem ne ugyhogy ne legyen velemenyed..
2012. szept. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
voltam és van véleményem ;)
2012. szept. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Deák Erika1 válasza:
Sziasztok! nyilván mindenkinek vannak negatív és pozitív tapasztalatai, de nekem hozzájuk járt a 13 éves kisfiam. Nagyon sokat fejlődött, élvezettel járt hétvégente, én csak ajánlani tudom őket!
2014. szept. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!