Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » A Debreceni Egyetemen szoktak...

A Debreceni Egyetemen szoktak meghirdetni biológiára és kémiára való felkészítést emelt szinten? Mennyire jó a képzés?

Figyelt kérdés

Az orvosira akarok jelentkezni, de idén nem vesznek fel, ezért jövőre újra szeretnék érettségizni biológiából és kémiából emelt szinten jobb eredménnyel, de nem tudom, hogy melyiket érdemesebb választani: Egy középiskolai magántanárt, vagy azt a tanfolyamot, amit egyetemen hirdetnek meg? Azért kérdem, hogy mennyire jó ott a képzés. Melyik alternatívával járnék jobban?

A válaszokat előre is köszönöm!



2012. júl. 22. 10:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az egyetemi felkészítővel jobban jársz! Nem tudom hogy a Debreceni Egyetem indít-e, de az ELTE és a SZIE minden évben indít érettségire felkészítőt.
2012. júl. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen iditanak. Tavaly egyik ismerősöm is bejárt minden szombaton. Azt hiszem 100.000 ft.ba került neki a felkészítő
2012. júl. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És az ismerősöd hova jelentkezett? Nem tudod véletlenül, hogy felvették-e azután?
2012. júl. 23. 13:43
 4/7 anonim ***** válasza:
Orvosira jelentkezett, de nem vették fel államira.
2012. júl. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a válaszokat!
2012. júl. 23. 16:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyetmen nagyban (csúnyán mondva : lesz.arják) az éretségi felkészítőket . Magán tanárnak fizeted a zsetont ő is tud mindent amit kell ha nem vagy megelégedve vele max keresel másikat és OLCSÓBB . Sok sikert !
2012. júl. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Remélem tényleg sikerem lesz.:)
2012. júl. 24. 01:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!