Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » DGSM Fogtechnikus képzésről...

DGSM Fogtechnikus képzésről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Kérlek Titeket, ha valakinek van tapasztalata ezzel a képzéssel kapcsolatba, mindenképp írja meg legyen szíves!

Vagy ha tudtok olyan helyet, ahol minőségi ez az oktatás...



2012. júl. 20. 19:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Mielőtt befizettük a pénzt igazán mézesmázos volt mindenki, ám amint beiratkoztunk, megváltozott a hangnem...mintha a s*ggükből rángattak volna ki.

Az egész osztály átverve érezte magát, azt ígérték, hogy ingyenes lesz az egész, aztán később kiderült: a gyakorlatért fizetni kell,havi 45 000-et, Ez még nem lett volna probléma, de kiderült, hogy nincs is tanlaborja az iskolának. Körbe kérdeztünk néhány szakembert,hogy mehetnénk-e hozzá gyakorlatra, következő volt a reakció: -Melyik iskolából? - Drégelyvár. -Akkor köszönjük,nem.

Szerintem ez mindent elmond.


Aztán nagy nehezen végül sikerült keríteniük egy labort, ahol kiderült, hogy a megszerzett tudásunk egy nagy 0!!!! Egy "mezei" ápolónő tanított minket, az idegrendszert és a keringési rendszert, izmokat, csontokat követelte LATINUL tőlünk, aminek semmi köze a fogtechnikához!!! Kiderült később: ez csak időhúzás volt, amíg nincs labor...majd ott szembesültünk arról, hogy semmit sem tudunk.


A keresztfélév miatt tehetetlenek vagyunk, kénytelenek vagyunk elölről kezdeni egy normális iskolában az egészet....Hála istennek átvettek engem, és még 3 osztálytársamat. A másik iskolában képzett fogtechnikusok oktatnak minket.

Sajnos kiderült: a Drégelyvárban ránkerőltetett 28000 forintos tankönyvcsomagból mindössze 1 könyv az, aminek valóban hasznát vesszük!


A mai nappal kiiratkoztunk, a primitív tuskó "iskolatitkár" Vígh Bernadett üvöltözött velünk a folyosón,hogy kirúgat minket a gyakorlati helyünkről..fenyegetőzött, és azzal vagdalkozott, hogy az igazgató nem fogja aláírni a kilépésünket. Állunk elébe :)

2012. nov. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ez a dolog engem is érdekelne, Susane, meg tudnád nekem mondani, melyik suliba jársz vagy esetleg van valami jó suli? :)
2013. jan. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Uhh, hallottam, hogy nincs jó híre a sulinak. Én a Szolgáltató- és Kézművesipari iskolát nézegetem.
2013. febr. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!