Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Miért van olyan okj, amit nem...

Miért van olyan okj, amit nem fizet az állam? Mitől függ, hogy fizetős vagy nem? Vendéglátós okj-kre gondolok

Figyelt kérdés
2012. júl. 25. 09:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért, hogy aki már a 8.-at végzi, az fizesse meg az árát, hátha akkor komolyabban veszi.
2012. júl. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nekem az első lenne, és úgy tudom, hogy az elsőt fizeti is az állam, de ezt a jelentkezésnél nem írták oda. tehát fizetnem kell csak éppen kevesebbet, mintha már lenne egy okj-m. akkor a dupláját kéne fizetnem.
2012. júl. 25. 09:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt hiszem 23. év alatt az első ingyenes. Ha nem, akkor szopás. Amúgy meg, előtte kell tájékozódni, felhívni az iskolát, és akkor ők arra is választ adnak, hogy miért van olyan okj, amit nem fizet az állam.
2012. júl. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon jó ötlet, köszike! :) írtam nekik ímélt.
2012. júl. 25. 09:40
 5/5 anonim ***** válasza:

Iskolarendszerű képzésben ingyenes lehet. Ha más formában van, akkor fizetős lehet.


Elvileg diplomázni is tudsz ingyen, bizonyos egyetem mégis csak költségtérítésesen hírdet meg szakot. Persze nem ugyanaz, de láthatod, van hasonló jelenség más téren is.

2012. júl. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!