Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy tartanátok robogót...

Hogy tartanátok robogót lakótelepen, ahol nincs lehetőség sehova bevinni?

Figyelt kérdés
Kis értékűre gondolol, 100-200 eFt. Kössem ki villanyoszlophoz, fagy fúrjak le a betonba valami vasat, ahova ki lehet kötni? Van köztetek, aki jobb híján az utcán tartja?
2010. márc. 21. 16:50
 1/6 anonim ***** válasza:

áááááá meg ne próbáld!

Vannak erre szakosodott tolvajok, járják teherautóval a várrosokat, hops feldobják aztán annyi volt. Nincs az a lánc, amit ne vágnának el, hidd el nekem.

Én is ezzel vacakoltam, de nem volt kérdés mondjuk mert muszáj sport miatt, és a crossmotoromat én is a ház előtt akartam baromi vastag lánccal a villanyoszlophoz kötni, na de így is szétkaphatják, másrészt aztán egy ürge megmutatta, a abromi vastag láncot is milyen könnyen el lehet vágni megfelelő szerszámmal.


Szal egyetéen megoldás:

Földszinti tárolóhelyiségek. Olyan csak van nálatok, nem?

Nem tetszik a lakóknak tudom, de én is megvívtam a harcot, és külön tűzoltósági engedéllyel igenis lehet tartani, bárki bármit mond neked, szóval ne hagyd magad!

2010. márc. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

ok, köszönöm, szóval az utcai tárolás kilőve.

Igen, van tárolóhelyiség, de azért egyrészt biztosan meg kell harcolni, ahogy írtad Te is, továbbá van 3 lépcsőfok addig, amit le kellene küzdeni, és még olyan babakocsis lejtős feljáró sincs. Szóval azt is kellene intézni, mert a lépcsőn nem hiszem hogy simén feldobnám a robogót.


Amúgy autós vagyok, budapesten, de szerintem már járhatatlan a város, és mindenki jobban járna ha a nyári időszakra átnyergelnék robogóra: minusz 1 autó, és én sem állnék a dugóban... :-D


Köszi még egyszer a segítséget!

2010. márc. 21. 17:45
 3/6 anonim ***** válasza:

A tárolóval az a gáz hogy többen használják és aki nem nézi jó szemmel hogy motorozol az könnyen kárt tehet benne, pl kiszúrja a kereket, letöri a tükröt.

Ha biztosra akarsz menni akkor bérelj garázst. Érdemes 1-2 motoros haveroddal közösen bérelni mert a motor nem sok helyet foglal és úgy olcsóbb is.

2010. márc. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ez is jó ötlet, köszi!
2010. márc. 21. 18:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is inkább a garázsos módszert ajánlanám.Megéri kibérelni egyet mert úgy sokkal nagyobb biztonságban van mintha a közös tárolóban hagynád.Csak amúgy tényleg közösen érdemes kivenni mert egyedül nem biztos hogy megéri csak akkor ha már a kocsival is beállsz.
2010. márc. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a gondom.APukámnál van kint házba egy motor(500 ezres),de ő vidéki,én meg budapesti és azzal szeretnék járkálni én is,az autót én is leraknám.De itt se nagyon lehet tárolni,talán amit tudsz intézni az az,hogy biztos van a környéken,illetve nálunk van őrzött parkoló.Havonta szerintem ha zsebbe adsz az őrnek 3ezret,akkor biztos beállhatsz valahova a fűre,ahol nem foglal helyet a kocsiktól.Nekem is ez kéne ,de 3 ezer forint is sok:SAz mehetne benzinbe is.Ingyenes kéne,azmeg nemtudom ,hogy megoldható.Valóban kéne egy garázs,de egy olcsó garázs bérlése is minimum 15 ezer,tehát nemtudom mi a megoldás. 18/F
2010. márc. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!