Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Munkaügyi központ által...

Munkaügyi központ által támogatott képzés mellett dolgozhatok-e mellékállásban (4óra)?

Figyelt kérdés

2012. aug. 16. 20:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha feketemunkás vagy akkor igen, mármint ha maszek és nem vagy bejelentve :D, amúgy nem lehet :)
2012. aug. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Megbízói szerződéssel sem? Mert régen volt valami ilyesmi :)
2012. aug. 16. 20:22
 3/9 anonim ***** válasza:
Huh na ez jó kérdés,neten nem próbáltad megnézni? de majd megyek a munkaügyibe, rákérdezhetek, lehet h holnap vagy hétfőn
2012. aug. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kerestem de nem találtam semmit, végül is mind1 mert kedden úgyis bemegyek, csak ma kaptam az állásajánlatot és mihamarabb kérnek választ. Jó munka lenne, viszont a tanfolyamot is megakarom csinálni.
2012. aug. 16. 20:33
 5/9 anonim ***** válasza:
Tanfolyamra azért mehetsz mert nem tudnak munkát adni, így ha van munkád nem vagy jogosult a tanfolyamra. Szerintem, de nem 100%.
2012. aug. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Érdeklődd meg az a biztos :)
2012. aug. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Hasonló cipőben járok és lehet mellette dolgozni :),de kérdezz rá a munkaügyiben ott pontosan meg tudják mondani
2012. aug. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Előző vagyok..kimaradt hogy határozatlan idejű munkaszerződéssel és a tanfolyamot egyéni időbeosztással végzem és akkor már nem vagyok jogosult a tanfolyam alatt kapott bértámogatásra.
2012. aug. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szia!


A kérdésem az lenne ,hogy melyik honlapon tudom megnézni az aktuális induló tanfolyamokat a megyémhez kötve??? (van egy ilyen oldal,ahol ismerősök nézegették,de nem tudom a weboldal címét),mivel én is szeretnék jelentkezni ilyenre,ha van megfelelő tanfolyam

2012. szept. 1. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!